Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Citadel

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Wojownik SafiriCharakterystyka
Jedno pchnięcie w lewo, jedno uderzenie w prawo i cięcie wznoszące w przód wysyłają atakującego Grimmoka w podniebną podróż! Wrogowie Wojownika Safiri wycofują się, gdy ten wspaniały bohater pojawia się na polu bitwy. W bitewnym zgiełku to on zajmuje miejsce na przedzie, parując i kontrując uderzenia przeciwników. Daje to jego towarzyszom cenny czas na wykorzystanie ich umiejętności specjalnych przeciwko wspólnym wrogom.

Ten potężny Wojownik pochodzi z wysp Safiri, archipelagu położonego dalego na południe od Ancarii. Wiele stuleci wcześniej jego przodkowie znani byli jako żeglarze i kupcy, lecz również okrutni piraci. Religia mieszkańców wysp Safiri nakazuje im wspomóc Ankaryjczyków w wyzwoleniu ich ziem spod jarzma Popielnego Cesarstwa, gdyż jest to ich obowiązkiem.


Opis klasy
Wojownik Safiri jest najbardziej wytrzymałym z bohaterów i reprezentuje klasę Obrońcy w tej zaprawionej szczyptą klimatu RPG, pełnej akcji uczcie. Jego atutami są mistrzowskie umiejętności władania bronią do walki w zwarciu i jest jedyną postacią, która potrafi używać broni dwuręcznych, które przy właściwym wyczuciu czasu pozwalają zadawać wrogom olbrzymie obrażenia.

Zdolności Wojownika Safiri są szczególnie użyteczne w perspektywie możliwości łączenia uzbrojenia w Sacred Citadel, co pozwala bohaterowi dzierżyć inną broń w każdej ręce. Jego biegłość w sztuce wojennej pozwala mu wyprowadzać niszczące ataki przeciwko atakującym wrogom.Atak Specjalny

Dzierżąc swą dwuręczną broń, Wojownik Safiri wykonuje niszczycielski skok i opada na wrogów, sprowadzając na nich zagładę swoim specjalnym atakiem.

Oficjalny filmik przedstawiający postać

CiekawostkiCzy wiesz, że w Ancarii żyje 10 smoków, z czego jeden jest przyjazny i nawet zleca zadania?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.