Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Sacred: Easter Eggs i ciekawostki


Sacred Plus Easter Eggs

Sacred Podziemia Easter Eggs

Krwawe króliki
Szybki Miecz Elfów
Pacman
Topór Thaine'a
Maj-Ork-A
Zaginiona Serafia
Jason
Maczuga Thorwyna
Tristram
Królowa Wampirów
Groby
Pudełka Gier
Instrumenty
Stadion
ZOO w Mystdale
Straszne Drzewa
Broń ze Star Wars
Magiczna Harpia
Tawerna „Zew Ascaronu”
Arogarn
Jacquire i demo
Set X-MAS
Osobisty grób
Statek z Babilon V
Pong Sports
Nieumarły Gladiator
Ukryty kupiec
Jaskinia Bohaterów
Smoczy skarb
Mini komiks
Funny Messages
Tajemnicze Serafie
Szkielet smoka
Nazwy setówZOO w Mystdale


ZOO podobnie jak stadion znajduje się na terenie Zamku Mystdale, dokładnie w północnej części. Nie jest to również stricte Easter Egg, ale warto o nim wspomnieć gdyż rzadko spotyka się podobne rzeczy w grach RPG. W ZOO możemy dostać również zadanie - pośrednio z nim związane - o nazwie Odnaleźć Fridolina zlecane przez Mugato (znajduje się na końcu ZOO).


kliknij aby zobaczyć większy obszar

ZOO wygląda jak mały fort podzielony na dwie części. W pierwszej części możemy zobaczyć różne gatunki zwierząt ankaryjskich, a w drugiej zaś znajdują się bardziej egzotyczne gatunki. Całe ZOO posiada 6 różnych gatunków zwierząt i potworów. Poniżej znajduję się lista gatunków możliwych do zobaczenia w tymże ZOO.

Klatka harpii – w niej możemy zobaczyć 3 najzwyklejsze Harpie, które możemy spotkać m.in. w różnych jaskiniach w Ankarii. Jest to pierwsza klatka (od wejścia) po lewej stronie.


kliknij aby powiększyć

Klatka Gargulców – w niej możemy podziwiać różne gatunki ankaryjskich Gargulców takie jak: Gargulec, Kamienny Gargulec oraz Mniejszy i Większy Gargulec. Pierwsza klatka (od wejścia) po prawej stronie.


kliknij aby powiększyć

Klatka ryb – w niej możemy ujrzeć 3 Ryby Jaskiniowe występujące na ankaryjskich bagnach (okolice Moorbrook i Drakenden). Jest to klatka zaraz obok harpii, po lewej stronie (przed wejściem do drugiej części ZOO).


kliknij aby powiększyć

Klatka jaszczurów – tu ujrzymy 3 gatunki jaszczurów występujące między innymi w okolicach południowego Hedgenton, Timberton oraz na wschód od Tyr-Fasul. Te gatunki to: Gator Mortis, Raptor Carnis oraz Skrzydlata Varanidae. Jest to druga klatka, po prawej stronie (przy wejściu do drugiej części ZOO).


kliknij aby powiększyć

Klatka nieumarłych – tutaj do obejrzenia są różne gatunki Nieumarłych występujących powszechnie w różnych częściach Ankarii. Gatunki do zobaczenia to: Szkielety, Zombie, Mumia, Ghul, Lich oraz Troll Ankaryjski. Klatka znajduje się po lewej stronie, w drugiej części ZOO.


kliknij aby powiększyć

Klatka pająków – tutaj zobaczymy największe z ankaryjskich zwierząt, mianowicie oswojoną Tarantulę Mortis, którą można spotkać często w pobliżu Moorbrook czy pustyni Shaddar-Nur. Klatka znajduje się po prawej stronie, w drugiej części ZOO.


kliknij aby powiększyć

CiekawostkiCzy wiesz, że przy Faeries Crossing znajduje się jaskinia PAC-MANa?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 5 zapytań do bazy podczas generowania strony.