Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Sacred: Easter Eggs i ciekawostki


Sacred Plus Easter Eggs

Sacred Podziemia Easter Eggs

Krwawe króliki
Szybki Miecz Elfów
Pacman
Topór Thaine'a
Maj-Ork-A
Zaginiona Serafia
Jason
Maczuga Thorwyna
Tristram
Królowa Wampirów
Groby
Pudełka Gier
Instrumenty
Stadion
ZOO w Mystdale
Straszne Drzewa
Broń ze Star Wars
Magiczna Harpia
Tawerna „Zew Ascaronu”
Arogarn
Jacquire i demo
Set X-MAS
Osobisty grób
Statek z Babilon V
Pong Sports
Nieumarły Gladiator
Ukryty kupiec
Jaskinia Bohaterów
Smoczy skarb
Mini komiks
Funny Messages
Tajemnicze Serafie
Szkielet smoka
Nazwy setówSet X-MAS


Kolejna ciekawostka, odstającą nieco od standardowych EE z Sacred. Mianowicie tym razem na warsztat weźmiemy Zestawy X-MAS, które dla odmiany były tymczasowym elementem gry, dodawanym przez twórców.

Zestawy X-MAS w Sacred Underworld były dość ciekawym prezentem od Ascaronu, który miał miejsce tylko w czasie świąt Bożego Narodzenia. Wówczas twórcy wrzucali na serwery internetu zamkniętego poszczególne elementy owego setu. Sposób ich znalezienia był dość specyficzny i prosty, ponieważ zwyczajnie leżały one na ziemi, porozrzucane po całej Ankarii i wystarczyło je jedynie odszukać i zebrać. Zestawy X-MAS zawsze pojawiały się jako itemy 1 poziomu bez względu na poziom trudności serwera.

Zestawy X-MAS były przeznaczone dla poszczególnych klas postaci, tj. Gladiatora, Maga Bojowego, Mrocznego Elfa, Wampirzycy i Leśnej Elfki, dla których set składał się z trzech części. Mianowicie były to: czapka Św. Mikołaja, wieniec jako tarcza i miecz z patyków. Z kolei zestaw X-MAS dla Serafii, jako jedyny, składał się z pięciu części – były to odpowiednio trzy wspomniane wcześniej elementy oraz dodatkowo czerwony biustonosz i spódniczka. Jeśli chodzi o postacie Demonicy i Krasnoluda to dla nich niestety zestawów świątecznych nie było, prawdopodobnie ze względu na to, że postacie te były niegrzeczne. ;)


Zestawy świąteczne były dodawane tymczasowo przez Ascaron w okresie świąt Bożego Narodzenia przynajmniej dwa razy. Mianowicie w okresie 22-26 grudnia 2007 roku oraz 20-26(?) grudnia 2008 roku. Natomiast po 2008 roku sety X-MAS nie były już dodawane podczas świąt ze względu na zamknięcie serwerów gry wieloosobowej Sacred.

Jedyną pozostałością po tych zestawach jest broń (miecz z patyków), którą używają przeciwnicy z Podziemi o nazwie Rozrywacz Czaszek lub Silny Rozrywacz Czaszek, których można spotkać w Wonnym Lesie. Zdobyć go można na dwa sposoby. Jednym z nich jest posiadanie u postaci umiejętności o nazwie Rozbrajanie, która pozwoli na pozbawienie Rozrywaczy ich broni. Drugim natomiast jest posiadanie w jakieś części uzbrojenia modyfikatora „Śmierć wrogów na sam twój widok”, w wyniku czego słabsi Rozrywacze na niskim poziomie trudności sami będą umierać, a ich broń od razu z nich wypadnie.

CiekawostkiCzy wiesz, że u Mistrza Układów możesz wymienić dowolne 4 runy na konkretną dla swojej profesji?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 5 zapytań do bazy podczas generowania strony.