Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Smoczy Mag


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności |  Wierzchowiec Specjalny 
Charakterystyka

Smoczy Mag jest częścią tajemniczego smoczego kultu z odległej części świata. Członkowie tego kultu są nie tylko respektowani, lecz również akceptowani przez smoki i żyją razem z nimi w społeczeństwie. Tylko wybrana garstka dostępuje zaszczytu nauki u smoków w dziedzinach przedwiecznej smoczej magii. Magii pochodzącej z innego wymiaru. Energia ta może rywalizować z potężną Energią T, będącą źródłem wszelkiego życia i magii w Ancarii.

Tylko najpotężniejsi, którzy ukończą trening, są zdolni przyjąć smoczy kształt i używać skoncentorwanej mocy smoczej magii. Tylko oni otrzymują przywilej noszenia tytułu Smoczego Maga.
Ścieżki


Wykorzystując swe nadnaturalne zdolności Smoczy Mag może siegnąć po potęgę drzemiącą w Energii T. Władając nią osiągnąłby moc większą nie tylko od jakiegokolwiek śmiertelnika lecz również przewyższającą siłę któregokolwiek z wielkich jaszczurów. Łącząc pozasferową magię smoków i nieokiełznaną magię Energii byłby w stanie pogrążyć Ankarię w niszczycielskim ogniu i rzucić ją do stóp najpotężniejszej z ras - smokom.Lecz smoczy ogień Maga może również zostać zwrócony przeciwko Energii T i jej tworom, wypalając i oczyszczając skażone przez nią ziemie, by mogły odrodzić się w pokoju. Niszcząc źródła Energii Smoczy Mag może przywrócić spokój Ankarii i zapewnić bezpieczeństwo wszystkim ludom, a także upewnić się, że nikt nie spróbuje naruszyć granic wyznaczonych przez potęgę smoków.CiekawostkiCzy wiesz, że wypełniając zadania Loromira, można dostać kulę Orbus Dracus?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.