Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Serwis

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Historia Sacred


 Ikarion |  Armalion |  Ascaron |  Ascaron a Sacred |  Koch Media/Deep Silver |  Deep Silver a Sacred 


 Wstęp |  Ogólnie o grze |  Fabuła |  Postaci |  NPC |  Trailer, Intro i screeny |  Wymagania 

Postacie

Armalionie miało być 14 grywalnych postaci, lecz nie jest to takie do końca 14. Dlaczego? A mianowicie dlatego, że w Armalion miało być dokładnie 7 lecz do każdej z nich wybrać można było również płeć postaci (tak tak, tego w Sacred nie ma, a tutaj miało być). Co ciekawe tylko dwie [z 14] postaci przetrwały do Sacreda, gdyż reszta bohaterów Armaliona trafiła do niego raczej jako zwykli NPC a resztę zrobiono od nowa. W Armalionie nie było cudów typu Serafia czy Demonica, ale postacie były raczej "normalne" jak na RPG (wojownicy, magowie itd), nawet Krasnolud miał być na początku, tylko nieco inaczej wyglądał.
Wszystkie postacie były opisywane przez dużą ilość współczynników i umiejętności, co stwarzało ogromne możliwości kreowania własnej postaci. Postacie miały posiadać różną ilość umiejętności i czarów do dyspozycji np. Magowie - 20, Wojownicy - 14, Elfy - 15 itd. Dodatkowo, podobno każda z postaci miała mieć swoją indywidualną historię wplataną w główną fabułę. No to na tyle jeśli chodzi ogólnie o postaci przejdźmy teraz do ich przedstawienia:
Wojownicy:

Najbardziej podstawowa postać w Armalion, jej specjalnością jest różnego rodzaju broń i CA oparte w szczególności na walce. Postać ta jest odpowiednikiem Gladiatora. Wojownik wygląda tak samo jak Barbarzyńca (NPC) w Sacred, których można spotkać w różnych miejscach Ancarii, zaś Wojowniczka to Amazonka (NPC) z S1, którą można spotkać np. w karczmie koło zamku Mystdale.

Animacja:
.


Magowie:

Zaawansowana postać z Armalion, odpowiednik Maga Bojowego w Sacred 1. Specjalnością tej postaci są przede wszystkim czary i korzystanie z różdżek. Mag wygląda tak samo jak Mag Bojowy z Sacred [tylko ma pelerynę od razu], a Magiczka(?) przypomina Czarodziejkę (NPC), która jest np. na Arenie w Gloomoor lub w sklepie w Mystdale ("Królikofobia").

Animacja:Borowi Kapłani:

Odpowiednik Magów w Armalion, nie mający odpowiednika w Sacred. Specjalność postaci to ogólnie czary. Co ciekawe na animacji widać, że są koło nich kruki, więc prawdopodobnie są one częścią Kapłanów. Ci Kapłani wyglądają tak samo jak przeciwnicy w Sacred 1, a dokładnie jak Kapłani Sakkary.

Animacja:Elfy:

Jedna z podstawowych postaci w Armalion, odpowiednik Leśnych Elfek w S1 (ale tylko wersja Kobieca). Specjalność to CA oparte na atakach na odległość i przywoływanie zwierząt. Elfka wygląda tak samo jak "siostra" z S1, zaś Elf wygląda jak sprzedawca w Tyr-Hadar lub ten mieszkający (NPC) w Bellevue.

Animacja:Złodzieje:

Złodzieje to zaawansowana postać z Armalion, nie ma odpowiednika w Sacred 1. Specjalnością ich jest kradzież, ataki z ukrycia itd. Złodziejka wygląda jak przeciwnik w Sacred o nazwie Kusicielka (albo po prostu Złodziej, Rzezimieszek), a Złodziej to przeciwnik Banita z Sacred 1, tylko ten posiada pelerynkę.

Animacja:Krasnoludy:

Kolejna z podstawowych jednostek w Armalionie, odpowiednik... wiadomo w Sacred 1 jest, ale inaczej wygląda. Specjalność to Topory i ogólnie broń. Postać jest inna, w Sacred nigdy takiej nie było.

Animacja:Druidzi:

Postać średnia, dla każdego, odpowiednika w Sacred też nie ma. Specjalność to czary oparte na naturze oraz posługiwanie się różdżkami. Druid wygląda tak samo jak przeciwnik w Sacred 1 - Druid w Lesie Driad, zaś Druidka wygląda jak Czarodziejka - przeciwnik z Bellevue obok zadania ("Zaginiony syn").

Animacja:
CiekawostkiCzy wiesz, że przy Faeries Crossing znajduje się jaskinia PAC-MANa?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.