Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Citadel

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Ankaryjski ŁowcaCharakterystyka

Kiedy działania na polu bitwy nie przynoszą przewagi żadnej ze stron, szale zwycięstwa przechylają się wciąż w jedną albo w drugą stronę. Stagnacja trwa do momentu, gdy grupa dzikich stworów rzuca się z wysokich klifów wprost na naszych bohaterów. Szamanka Khukuri nie ma szans uniknąć ataku i zostaje trafiona jednym z kolców wyrzuconym przez którąś z istot. Trzepoczące skrzydła nacierających insektoidów powodują straszliwy hałas na polu bitwy. Ankaryjski Łowca cicho i spokojne naciąga łuk, celuje i błyskawicznym ruchem wypuszcza pocisk w stronę latających przeciwników, szybko dziesiątkując ich kolejnymi strzałami.

Choć czas chwały Ankaryjczyków przeminął, lud ten jest wciąż dominującą potęgą w świecie. Żadna inna nacja nie może mierzyć się z Popielnym Cesarstwem, żadna inna armia nie może równać się z potęgą sił Grimmoków.


Opis klasy
Ankaryjczyk reprezentuje klasę Łowcy w drużynie, zadając obrażenia przeciwnikom za pomocą ataków dystansowych ze swojego złowrogiego łuku. Z bezpiecznej odległości zasypuje wrogów gradem strzał. Jego umiejętności pozwalają mu wystrzelić w powietrze strzałę, która sieje spustoszenie wśród przeciwników, zalewając ich deszczem ognia.

Łowca świetnie czuje się również w walce w zwarciu i wykorzystuje dwa ostrza, by rozgromić wrogów, którzy zbytnio się zbliżą. Używając kombinacji łuku i ostrzy, Łowca stanowi prawdziwie śmiercionośną siłę.

Łowca jest równocześnie przebiegłym konstruktorem, z łatwością tworzącym przeróżne mechanizmy i przyrządy. Jego adwersarze z pewnością będą zaskoczeni zmyślnymi pułapkami i wnykami!Atak Specjalny

Ankaryjski Łowca potrafi prowadzić ostrzał zaporowy za pomocą płonących strzał, by pokonać najpotężniejszych przeciwników.

Oficjalny filmik przedstawiający postać

CiekawostkiCzy wiesz, że Miecz Świetlny możesz zdobyć jedynie grając serafią?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.