Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Citadel

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Ankaryjski ŁowcaCharakterystyka

Kiedy działania na polu bitwy nie przynoszą przewagi żadnej ze stron, szale zwycięstwa przechylają się wciąż w jedną albo w drugą stronę. Stagnacja trwa do momentu, gdy grupa dzikich stworów rzuca się z wysokich klifów wprost na naszych bohaterów. Szamanka Khukuri nie ma szans uniknąć ataku i zostaje trafiona jednym z kolców wyrzuconym przez którąś z istot. Trzepoczące skrzydła nacierających insektoidów powodują straszliwy hałas na polu bitwy. Ankaryjski Łowca cicho i spokojne naciąga łuk, celuje i błyskawicznym ruchem wypuszcza pocisk w stronę latających przeciwników, szybko dziesiątkując ich kolejnymi strzałami.

Choć czas chwały Ankaryjczyków przeminął, lud ten jest wciąż dominującą potęgą w świecie. Żadna inna nacja nie może mierzyć się z Popielnym Cesarstwem, żadna inna armia nie może równać się z potęgą sił Grimmoków.


Opis klasy
Ankaryjczyk reprezentuje klasę Łowcy w drużynie, zadając obrażenia przeciwnikom za pomocą ataków dystansowych ze swojego złowrogiego łuku. Z bezpiecznej odległości zasypuje wrogów gradem strzał. Jego umiejętności pozwalają mu wystrzelić w powietrze strzałę, która sieje spustoszenie wśród przeciwników, zalewając ich deszczem ognia.

Łowca świetnie czuje się również w walce w zwarciu i wykorzystuje dwa ostrza, by rozgromić wrogów, którzy zbytnio się zbliżą. Używając kombinacji łuku i ostrzy, Łowca stanowi prawdziwie śmiercionośną siłę.

Łowca jest równocześnie przebiegłym konstruktorem, z łatwością tworzącym przeróżne mechanizmy i przyrządy. Jego adwersarze z pewnością będą zaskoczeni zmyślnymi pułapkami i wnykami!Atak Specjalny

Ankaryjski Łowca potrafi prowadzić ostrzał zaporowy za pomocą płonących strzał, by pokonać najpotężniejszych przeciwników.

Oficjalny filmik przedstawiający postać

CiekawostkiCzy wiesz, że jeżeli jesteś z kimś w drużynie, to możesz się teleportować do niego przytrzymując CTRL i klikając LPM na portrecie gracza?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.