Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Citadel

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Szamanka KhukuriCharakterystyka
Dzicy wojownicy Grimmoków niemal powalili towarzyszy na kolana. Wojownik Safiri niedługo ulegnie miażdżącej przewadze liczebnej napierających napastników, stan jego zdrowia pogarsza się z każdą chwilą. Na scenę wkracza Szamanka Khukuri, pośpiesznie rzucając zaklęcie uzdrawiające członków drużyny. Następnie rzuca się w wir walki, ciskając iskrzący pociski energii ze swej magicznej różdżki, by odeprzeć przytłaczającą hordę Grimmoków.

Pochodząca z Gór Aeshema rasa Khukuri przez wiele stuleci żyła w odosobnieniu. Ich domem jest kraina lodu i wiatru, położona w północno-zachodniej Ankarii. Teraz jednak bogowie zerwali kontakt z ludem Khukuri, a zwiadowcy mieszkańców mroźnych ziem przynoszą wieści o złu panoszącym się na nizinach, które w niedługim czasie może zagrozić ich oddalonej ojczyźnie. Tak więc jedna z Khukuri wyrusza do obcych krain, by odkryć przyczynę, dla której ich bogowie umilkli.


Opis klasy
W odróżnieniu od Wojownika Safiri, Szamanka Khukuri nie nadaje się do walki w pierwszej linii, posiada za to inne, bardziej urokliwe sposoby wpływania na adwersarzy. Jako Szamanka może wywoływać długotrwałe efekty magiczne u siebie, całej drużyny, a nawet wrogów! Potrafi leczyć towarzyszy, wzmacniać ich umiejętności bojowe, a nawet rzucać klątwy na przeciwników i wysadzać ich w powietrze.

Szamanka reprezentuje klasę Uzdrowiciela w Sacred Citadel i dodaje istotny element taktyczny do kooperacyjnego charakteru gry. Korzysta z mocy natury i błyskawic, która pozwala jej wystrzeliwać magiczne pociski i wzmacniać siebie i innych bohaterów. Jest wszechstronną wojowniczką, zadającą duże obrażenia, strzelającą do wrogów i wspierającą towarzyszy.Atak Specjalny

Gdy sprzymierzeńcy mają niski poziom życia, Szamanka Khukuri potrafi przywołać magiczną burzę by uleczyć drużynę.

Oficjalny filmik przedstawiający postać

CiekawostkiCzy wiesz, że w jaskiniach oraz nocą na powierzchni, ładują się szpony Wampirzycy (poświata), przez co zadaje ona większe obrażenia?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.