Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Citadel

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Szamanka KhukuriCharakterystyka
Dzicy wojownicy Grimmoków niemal powalili towarzyszy na kolana. Wojownik Safiri niedługo ulegnie miażdżącej przewadze liczebnej napierających napastników, stan jego zdrowia pogarsza się z każdą chwilą. Na scenę wkracza Szamanka Khukuri, pośpiesznie rzucając zaklęcie uzdrawiające członków drużyny. Następnie rzuca się w wir walki, ciskając iskrzący pociski energii ze swej magicznej różdżki, by odeprzeć przytłaczającą hordę Grimmoków.

Pochodząca z Gór Aeshema rasa Khukuri przez wiele stuleci żyła w odosobnieniu. Ich domem jest kraina lodu i wiatru, położona w północno-zachodniej Ankarii. Teraz jednak bogowie zerwali kontakt z ludem Khukuri, a zwiadowcy mieszkańców mroźnych ziem przynoszą wieści o złu panoszącym się na nizinach, które w niedługim czasie może zagrozić ich oddalonej ojczyźnie. Tak więc jedna z Khukuri wyrusza do obcych krain, by odkryć przyczynę, dla której ich bogowie umilkli.


Opis klasy
W odróżnieniu od Wojownika Safiri, Szamanka Khukuri nie nadaje się do walki w pierwszej linii, posiada za to inne, bardziej urokliwe sposoby wpływania na adwersarzy. Jako Szamanka może wywoływać długotrwałe efekty magiczne u siebie, całej drużyny, a nawet wrogów! Potrafi leczyć towarzyszy, wzmacniać ich umiejętności bojowe, a nawet rzucać klątwy na przeciwników i wysadzać ich w powietrze.

Szamanka reprezentuje klasę Uzdrowiciela w Sacred Citadel i dodaje istotny element taktyczny do kooperacyjnego charakteru gry. Korzysta z mocy natury i błyskawic, która pozwala jej wystrzeliwać magiczne pociski i wzmacniać siebie i innych bohaterów. Jest wszechstronną wojowniczką, zadającą duże obrażenia, strzelającą do wrogów i wspierającą towarzyszy.Atak Specjalny

Gdy sprzymierzeńcy mają niski poziom życia, Szamanka Khukuri potrafi przywołać magiczną burzę by uleczyć drużynę.

Oficjalny filmik przedstawiający postać

CiekawostkiCzy wiesz, że na święta w trybie multiplayer w różnych miejscach Ankarii można znaleźć specjalne zestawy X-MAS, które leżą na ziemi?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.