Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Citadel

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Wojownik SafiriCharakterystyka
Jedno pchnięcie w lewo, jedno uderzenie w prawo i cięcie wznoszące w przód wysyłają atakującego Grimmoka w podniebną podróż! Wrogowie Wojownika Safiri wycofują się, gdy ten wspaniały bohater pojawia się na polu bitwy. W bitewnym zgiełku to on zajmuje miejsce na przedzie, parując i kontrując uderzenia przeciwników. Daje to jego towarzyszom cenny czas na wykorzystanie ich umiejętności specjalnych przeciwko wspólnym wrogom.

Ten potężny Wojownik pochodzi z wysp Safiri, archipelagu położonego dalego na południe od Ancarii. Wiele stuleci wcześniej jego przodkowie znani byli jako żeglarze i kupcy, lecz również okrutni piraci. Religia mieszkańców wysp Safiri nakazuje im wspomóc Ankaryjczyków w wyzwoleniu ich ziem spod jarzma Popielnego Cesarstwa, gdyż jest to ich obowiązkiem.


Opis klasy
Wojownik Safiri jest najbardziej wytrzymałym z bohaterów i reprezentuje klasę Obrońcy w tej zaprawionej szczyptą klimatu RPG, pełnej akcji uczcie. Jego atutami są mistrzowskie umiejętności władania bronią do walki w zwarciu i jest jedyną postacią, która potrafi używać broni dwuręcznych, które przy właściwym wyczuciu czasu pozwalają zadawać wrogom olbrzymie obrażenia.

Zdolności Wojownika Safiri są szczególnie użyteczne w perspektywie możliwości łączenia uzbrojenia w Sacred Citadel, co pozwala bohaterowi dzierżyć inną broń w każdej ręce. Jego biegłość w sztuce wojennej pozwala mu wyprowadzać niszczące ataki przeciwko atakującym wrogom.Atak Specjalny

Dzierżąc swą dwuręczną broń, Wojownik Safiri wykonuje niszczycielski skok i opada na wrogów, sprowadzając na nich zagładę swoim specjalnym atakiem.

Oficjalny filmik przedstawiający postać

CiekawostkiCzy wiesz, że wypełniając zadania Loromira, można dostać kulę Orbus Dracus?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.