Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Citadel

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Serafia MagiczkaCharakterystyka
Ciężko opancerzony Grimmok niepowstrzymanie prze do przodu, wymachując ciężkim toporem. Wojownik Safiri mężnie odpiera ataki napastnika, lecz jego siły słabną, a wspaniała broń bohatera nie może znaleźć szczeliny w zbroi oponenta. Strzały Ankaryjskiego Łowcy bezsilnie odbijają się od ciężkich płyt skrywających ciało atakującego. Stojąc za plecami towarzyszy Magiczka Serafii na moment zamyka oczy, koncentrując się na mocach podległych jej żywiołów, po czym ze zwycięskim okrzykiem uwalnia potężny ognisty pocisk, który niemal na miejscu stapia niepowstrzymanego wroga wraz z jego pancerzem w nierozpoznawalną kupkę kości i metalu.

Serafie od zawsze były obecne w historii Ankarii, wielokrotnie pojawiając się na kartach historii, by po chwili zniknąć ze świata i powrócić, gdy kraina wymagała ich pomocy. Tak samo teraz, gdy ziemie te uciskane są przez straszliwe Popielne Cesarstwo, niebiańskie istoty wysyłają jedną ze swych Sióstr, by wspomogła bohaterów zniewolonych nacji.


Opis klasy
Serafia reprezentuje klasę Maga, wyspecjalizowaną w magii ofensywnej. Przez większość czasu trzyma się z tyłu i przywołuje niszczącą potęgę magii, powodującą obrażenia od lodu i ognia oraz wywołującą różne efekty dodatkowe. Dzierżąc księgę magii lub różdżkę, może składać zaklęcia w kombinacje ataków, wykorzystując moce żywiołów.

Magiczka łączy zdolności walki w zwarciu ze śmiercionośnymi zaklęciami, które palą lub spowalniają wrogów. Dzięki zaklęciom lodu i zastoju Magiczka znakomicie trzyma na dystans duże grupy przeciwników.Atak Specjalny

Specjalnym atakiem maga jest czar teleportacji, który pozwala przenieść się na pewną odległość powodując potężny wybuch podczas materializacji.
Oficjalny filmik przedstawiający postać

CiekawostkiCzy wiesz, że kraina Podziemi nazywa się Menelgond?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.