Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Mroczny Elf


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności Charakterystyka

Okrutne Mroczne Elfy to wyznawcy żądnego władzy kultu śmierci, który niegdyś oddzielił ich od innych Elfów. Kochają przemoc, dźwięk łamanych kości i zapach świeżej krwi. Ich społeczeństwo jest ściśle matriarchalne. Jego celem jest głównie poszerzanie ich mrocznego imperium. Znajomość magii jest przywilejem makabrycznych kapłanek kultu, a męska część społeczeństwa, to słudzy - wojownicy, którym nie wolno używać magii, zamiast tego uczą się technik rytualnej walki wręcz i używania zatrutych ostrzy.

Niewielu przeciwnikom udało się wejść w zwarcie z Mrocznymi Elfami. Ich sprawność w posługiwaniu się pułapkami jest niemal legendarna. Osłabieni i oszołomieni pułapkami przeciwnicy nie mają szans, gdy spada na nich niczym wicher, furia ostrzy i pięści Mrocznego Elfa...

Mroczny Elf jest potomkiem żądnej władzy rasy odszczepieńców spokrewnionych z czystą i szlachetną rasą Elfów. Mroczne Elfy posiadają siejące postrach umiejętności sztuk walki i są zabójczo groźnymi wojownikami cienia, preferującymi zatrute ostrza i walkę bez broni.

Mroczne Elfy to także sprawni taktycy. Przy używaniu pułapek mogą zadawać poważne obrażenia. W doborze broni nie kierują się litością dla wrogów, nie znają litości, a oszołomieni, przerażeni i sparaliżowani przeciwnicy są rozszarpywani na kawałki w walce w zwarciu z tymi wojownikami, którzy nie lubią zostawiać swych wrogów przy życiu.CiekawostkiCzy wiesz, że we wcześniejszych wersjach gry, odpowiednikiem modyfikatora "Każde trafienie wysysa życie z użytkownika", był "Ból"?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.