Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Mroczny Elf


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności Charakterystyka

Okrutne Mroczne Elfy to wyznawcy żądnego władzy kultu śmierci, który niegdyś oddzielił ich od innych Elfów. Kochają przemoc, dźwięk łamanych kości i zapach świeżej krwi. Ich społeczeństwo jest ściśle matriarchalne. Jego celem jest głównie poszerzanie ich mrocznego imperium. Znajomość magii jest przywilejem makabrycznych kapłanek kultu, a męska część społeczeństwa, to słudzy - wojownicy, którym nie wolno używać magii, zamiast tego uczą się technik rytualnej walki wręcz i używania zatrutych ostrzy.

Niewielu przeciwnikom udało się wejść w zwarcie z Mrocznymi Elfami. Ich sprawność w posługiwaniu się pułapkami jest niemal legendarna. Osłabieni i oszołomieni pułapkami przeciwnicy nie mają szans, gdy spada na nich niczym wicher, furia ostrzy i pięści Mrocznego Elfa...

Mroczny Elf jest potomkiem żądnej władzy rasy odszczepieńców spokrewnionych z czystą i szlachetną rasą Elfów. Mroczne Elfy posiadają siejące postrach umiejętności sztuk walki i są zabójczo groźnymi wojownikami cienia, preferującymi zatrute ostrza i walkę bez broni.

Mroczne Elfy to także sprawni taktycy. Przy używaniu pułapek mogą zadawać poważne obrażenia. W doborze broni nie kierują się litością dla wrogów, nie znają litości, a oszołomieni, przerażeni i sparaliżowani przeciwnicy są rozszarpywani na kawałki w walce w zwarciu z tymi wojownikami, którzy nie lubią zostawiać swych wrogów przy życiu.CiekawostkiCzy wiesz, że tylko na Pieczarkowym Pagórku możesz za życia stanąć przed swoim grobem?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.