Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Gladiator


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności Charakterystyka

Gladiator został porwany we wczesnym dzieciństwie przez handlarzy niewolników i wyszkolony na dochodową maszynę do zabijania. Będąc prawdziwym wojownikiem areny, Gladiator jest mistrzem spektakularnych i wyjątkowo skutecznych technik walki.

Gladiator jest klasycznym wojownikiem. Jest ekspertem w walce w zwarciu, lecz wyszkolono go w używaniu wszelkiego typu broni. Gdy otoczony bojową aurą wgniata w ziemię kolejnych przeciwników szybkimi seriami ciosów, od czasu do czasu nie stroniąc od efektownych chwytów zapaśniczych i zabójczych uderzeń, w szeregach jego wrogów nieraz powstaje krwawa wyrwa, znacząca szlak, którym wdarł się w wir walki.

Obronę Gladiatora stanowi zestaw części pancerza takich, jak rękawice, pasy i płytowe naramienniki, nie ograniczające jego wolności poruszania się w walce. Niektórzy Gladiatorzy lubią używać nabijanych kolcami zbroi, które ranią przeciwników.

Zamiast uciekać, przebijaj się: Gladiatorzy są wyszkoleni w zapamiętanej walce w zwarciu i wyrzynaniu wrogów do ostatniego stojącego na polu bitwy. Ta technika działa zadziwiająco skutecznie, choć nieraz zwinni łucznicy lub czarodzieje mogą sprawić im sporo kłopotu.

Gladiator to potężny wojownik, walczący w zwarciu. Jest świetnie wyszkolony i potrafi używać większości broni. Gladiatorzy posiadają siłę bestii, lecz są także świetnymi aktorami swojej sztuki, zaczynając przedstawienie walki drwiną, a kończąc morderczym ciosem.

Na początku powinieneś zadecydować z jakiej broni chcesz korzystać. Miecz i topór wojenny są ulubionymi rodzajami oręża Gladiatora. Miecz jest bronią bardziej popularną i łatwiej jest znaleźć takowy z dziurami. Z kolei topory są mocniejszym orężem, ale wolniejszym.CiekawostkiCzy wiesz, że w Wonnym Lesie znajduje się ukryty kupiec?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.