Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Gladiator


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności Charakterystyka

Gladiator został porwany we wczesnym dzieciństwie przez handlarzy niewolników i wyszkolony na dochodową maszynę do zabijania. Będąc prawdziwym wojownikiem areny, Gladiator jest mistrzem spektakularnych i wyjątkowo skutecznych technik walki.

Gladiator jest klasycznym wojownikiem. Jest ekspertem w walce w zwarciu, lecz wyszkolono go w używaniu wszelkiego typu broni. Gdy otoczony bojową aurą wgniata w ziemię kolejnych przeciwników szybkimi seriami ciosów, od czasu do czasu nie stroniąc od efektownych chwytów zapaśniczych i zabójczych uderzeń, w szeregach jego wrogów nieraz powstaje krwawa wyrwa, znacząca szlak, którym wdarł się w wir walki.

Obronę Gladiatora stanowi zestaw części pancerza takich, jak rękawice, pasy i płytowe naramienniki, nie ograniczające jego wolności poruszania się w walce. Niektórzy Gladiatorzy lubią używać nabijanych kolcami zbroi, które ranią przeciwników.

Zamiast uciekać, przebijaj się: Gladiatorzy są wyszkoleni w zapamiętanej walce w zwarciu i wyrzynaniu wrogów do ostatniego stojącego na polu bitwy. Ta technika działa zadziwiająco skutecznie, choć nieraz zwinni łucznicy lub czarodzieje mogą sprawić im sporo kłopotu.

Gladiator to potężny wojownik, walczący w zwarciu. Jest świetnie wyszkolony i potrafi używać większości broni. Gladiatorzy posiadają siłę bestii, lecz są także świetnymi aktorami swojej sztuki, zaczynając przedstawienie walki drwiną, a kończąc morderczym ciosem.

Na początku powinieneś zadecydować z jakiej broni chcesz korzystać. Miecz i topór wojenny są ulubionymi rodzajami oręża Gladiatora. Miecz jest bronią bardziej popularną i łatwiej jest znaleźć takowy z dziurami. Z kolei topory są mocniejszym orężem, ale wolniejszym.CiekawostkiCzy wiesz, że niemieccy gracze grają na innych serwerach niż reszta świata?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.