Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Wampirzyca


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności Charakterystyka

Niegdyś była młodą dziewczyną, rycerzem. Kobieta o arystokratycznym pochodzeniu stała się ofiarą ukąszenia piekielnej bestii, Wampirzycy. Przez całe stulecia zaspokajała swe zwierzęce instynkty, zabijała kogo popadnie, aż pewnego dnia zatopiła zęby w liliowo białej szyi Serafii. Krew anielskiej istoty przywróciła jej utraconą duszę. Znowu potrafi w dzień przybierać postać człowieka, a nawet wychodzić na światło dzienne pod postacią wampira otrzymując niewielkie obrażenia. Przebudziwszy się z koszmarnego snu, Wampirzyca przysięgła sobie odpokutować za całe wieki morderstw, wysysania krwi i niewyobrażalnych rytualnych okrucieństw.

Wampirzyca za dnia jest walczącym w zwarciu rycerskim wojownikiem, roznoszącym wrogów na ostrzach mieczy, a nocą piekielną drapieżną bestią przemieniającą swe ofiary w bezwolne sługi przesiąkniętymi krwią pocałunkami.

W dzień jest wyszkoloną wojowniczką, która potrafi wskazać swym wrogom ich miejsce w szeregu, najczęściej w szeregu grobów cmentarnych. Potrafi używać specjalnych umiejętności i zadawać poważne obrażenia przeciwnikom, a także trafiać wielu przeciwników naraz. Inne specjalne umiejętności pozwalają jej na odparowywanie ataków przeciwników, rozbrajanie ich lub szybkie przemieszczanie się przy pomocy spowolnienia czasu. W nocy jednak chodzi w świetle księżyca pod swą prawdziwą postacią, zręcznej drapieżnej bestii, demonicznej istoty, która w mroku rozdziera przeciwników swymi szponami. Swymi krwawymi pocałunkami potrafi tworzyć potwornych towarzyszy, bezmyślne sługi.

Za dnia światło słoneczne nieustannie rani wampirzycę w jej prawdziwej postaci. Nawet domy nie dają jej schroniona. Jedynie w nocy lub w głębokich jaskiniach, z dala od promieni słonecznych, wampirzyca jest w swym żywiole.

Jednak czasem lepiej poparzyć się w walce, niż wykrwawić się na śmierć. Nawet podczas dnia, wampirzyca potrafi pod swą prawdziwą postacią być strasznym przeciwnikiem. W trudniejszych sytuacjach czasem pomocną może być zmiana w wampira. Zwykle jednak Wampirzyca walczy pod postacią rycerza, a w nocy budzi swoją mroczną duszę i wyrusza na łowy pod postacią wampira.CiekawostkiCzy wiesz, że wypełniając zadania Loromira, można dostać kulę Orbus Dracus?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.