Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Leśna Elfka


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności Charakterystyka

Elfki są mocno przywiązanymi do natury leśnymi stworzeniami, wyjątkowo sprawnie posługującymi się łukiem i strzałami. Ich elfickie łuki szerzą spustoszenie w szeregach każdego rodzaju najeźdźców, gdy spada na nich grad strzał. Często unikają walki w zwarciu, lecz jeśli przeciwnik podejdzie zbyt blisko, są w stanie bronić się przy pomocy magii i przyzywają leśne stworzenia do pomocy.

Elfki są także w stanie nadawać magiczne zdolności swym łukom. Z pomocą specjalnych umiejętności potrafią na przykład miotać strzały z niesamowitą precyzją, albo zasypując przeciwników gradem seryjnie wypuszczonych z łuku strzał. Posiadają także Magię Księżycową, z której pomocą są w stanie bronić się przed koniecznością walki w zwarciu, poprawiając swą skuteczność w walce lub stawać się niezwykle skutecznymi strzelcami. Na przykład: elfki opanowały umiejętność strzelania strzałami z kokonami, wypełnionymi jadowitymi pająkami, które wydobywają się po trafieniu strzały i zadają przeciwnikom obrażenia od trucizn.

Leśna Elfka, to zarazem łowczyni i strażniczka lasu. Żyje w zgodzie z naturą, która ją otacza. Jej magia służy głównie do obrony. Używa łuków i strzał z zabójczą precyzją, a w walkę wręcz wdaje się jedynie w ostateczności.

Strzała , wypuszczona z zasadzki, może uczynić wiele szkód. Specjalne umiejętności i naturalna magia leśnej elfki pozwala jej albo zatrzymywać przeciwników w miejscu magicznymi pnączami roślin, albo odrzucać ich i osłabiać gradem strzał, nim zbliżą się zanadto. Gdy zrobi się zbyt gorąco, leśna elfka używa magii, aby wydostać się z opresji i ponownie zaatakować z dystansu, oczywiście łukiem.CiekawostkiCzy wiesz, że na multi, po zabiciu D'Cay, Sisslitha i Sirithcama, w Kuźni Przodków pojawi się róg i rozbijając go, przywołamy demona Sakkary?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.