Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Kampania


Kampania Sacred Plus
 Akt I |  Akt II |  Akt III |  Akt IV
Kampania Sacred Podziemia
 Akt V


Za koronę Ancarii/W imieniu ko:)


Zleceniodawca: Komendant Romata

Cel: Znaleźć Sierżanta Treville'a w Porto Vallum

Dostępne dla: Wszyscy

Opis: Od tego momentu fabularnego zadanie jest już identyczne dla wszystkich postaci, choć jeszcze przyjmuje czasem różne nazwy :) Wychodzimy od Romaty i idziemy przez most. Idziemy na północny-zachód od Silver Creek. Sierżant stoi przy moście w Porto Vallum, nie sposób nie zauważyć go.

Wpis z dziennika: Maegalcarwen, ta awanturnica, wkręciła mnie w intrygę prowadzącą prosto w ręce Króla Ludzi. Teraz, kiedy nie mam już domu, mogę jedynie śmiać się z żartu Bogini i podążać dalej ścieżką przeznaczenia.

Na dalekich rubieżach królestwa leży forteca Urkenburgh, ongiś Uruk-Nar, zbudowana przez niewolników mego ludu.

To tam należy szukać ludzkiego wojownika, zwanego Treville, służącego synowi Króla.Los lubi płatać figle: Teraz, kiedy Laurelinad odszedł, nie potrafię zebrać myśli, a korona potrzebuje moich umiejętności jako strażnika lasu.

Muszę od razu udać się do tego żołnierza, Treville'a, który razem z Księciem Valorem walczy ze strasznymi Orkami z Khorad-Nur w Fortecy Urkenburgh położonej w strefie przygranicznej.Dziwna siła wyciągnęła mnie z ciemnych pomieszczeń areny na ten świat. Zdaje się, że korona potrzebuje mojej pomocy.

Plotka mówi o zamieszkach w Ankarii: król Aarnum jest stary i słaby, a żądni władzy baronowie spiskują, by ją odebrać.

Książę Valor, syn króla, walczy na południu z Orkami z Khorad-Nur i potrzebuje dzielnych wojowników, którzy nie znają strachu i nie zawahają się rozlać krew w imieniu Korony.

Tak więc pójdę i znajdę tego Treville'a, który podobno stacjonuje w Fortecy Urkenburgh położonej przy południowej granicy.Żołnierze króla dzielnie walczą na południowej granicy z Orkami z Khorad-Nur. Wygląda na to, że sam syn króla będzie potrzebował mojej pomocy.

Praczki gadają o bandziorach i dezerterach, jako że wielu żołnierzy z dobrych rodów dezerteruje ze swoich jednostek, by wziąć udział w lukratywnych grabieżach. Wolą to, niż mieszanie się w polityczne intrygi.

Żyjemy w trudnych czasach, ale jeśli wola bogów wyśle mnie do Urkenburgha, wtedy znajdę tego Treville'a.Zaproponowano mi zaszczytne zadanie. Mam walczyć pod dowództwem Księcia Valora w imię Króla i kraju! Muszę znaleźć Sierżanta Treville'a na południowym pograniczu, tak szybko, jak to tylko możliwe.


Korona poszukuje wojowników do walki w słusznej sprawie.

Książę Valor, potomek linii Aarnuma I, po którego stronie walczyłam z Mrocznymi Elfami w fortecy Mhurag-Nar, bije się teraz z Orkami, niegdysiejszymi niewolnikami w królestwie cieni...

Muszę znaleźć Sierżanta Treville'a w starym forcie Urkenburgh, zwanym kiedyś Uruk-Nar i służyć memu księciu.Zatem walczyć będę z ludźmi ramię przy ramieniu. Poza tym... zapłata była godna. Ruszam zatem na południe. Do fortecy Urkenburgh w poszukiwaniu Treville'a. Któż wie, może moje czyny okryją się chwałą!


Pierwszy krok ku zemście został uczyniony. Muszę udać się na południe i odszukać sierżanta Treville'a w Urkenburgh. Mam nadzieję, że me wizje mnie nie zwiodły!


CiekawostkiCzy wiesz, że gdy w przedmiot wymagający np. znajomość miecza, wkujesz ring np. ze znajomością magii o większej wartości, to miecz zmieni wymagania?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 4 zapytań do bazy podczas generowania strony.