Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Kampania


Kampania Sacred Plus
 Akt I |  Akt II |  Akt III |  Akt IV
Kampania Sacred Podziemia
 Akt V


Żywioły Ankarii


Zleceniodawca: Shareefa

Cel: Znajdź cztery żywioły: wiatru, wody, ognia i ziemi ukryte w różnych częściach krainy Ankarii

Dostępne dla: Wszyscy

Opis: Uwaga: Subquesty można wykonywać nie po kolei co powoduje zakłócenia w wyświetlaniu następnego etapu questu. Często prowadzi to do zgubienia się początkującym graczom. Stąd zalecane przechodzenie po kolei zgodnie z fabułą lub znajomość miejsc żywiołów na pamięć.

To najdłuższy quest w grze, prowadzący niemal przez wszystkie krainy.

Pierwszy do skolekcjonowania jest Żywioł Wiatru. Jest on w zamku Frostgard. Aby się do niego dostać z biblioteki udaj się do głównej części klasztoru, gdzie przez wyłom w ścianie podążaj ścieżką. Tu też czeka jeden ze smoków. Po jego pokonaniu wypadnie run do miniportalu znajdującego się nieco wyżej.

Po przejściu przeniesie Cię na Pola Urkuku. Tam wejdź na pola lawy i idź za strzałką do Alkazaba noc Draco. W jego północno-zachodniej części jest przejście na kolejne pola lawy prowadzące do następnego smoka. Po jego pokonaniu weź run, który z niego wypadł i wyjdź małym przejściem po kolejny żywioł.

Znowu przechodzimy przez miniportal i kierujemy na Braverock, by przez wioskę Bravewall dostać się, ciągle idąc na wschód, do krainy Mrocznych Elfów – Zhurag-Nar. Tam kierujemy się za strzałką i dochodzimy do ich podziemi w północnej części tej krainy. Na pierwszym poziomie podziemi idąc na północny-wschód dojdziemy do jaskini, a potem znów na korytarze. Zamieszczam przejście jaskinią, bo część osób chyba go nie zauważa, a spotkać się można. W jednym z nich jest kapłanka, która po zabiciu wypuszcza klucz. Jest on potrzebny by móc iść dalej, gdyż otwiera bramę prowadzącą do kolejnych komnat podziemi.

Po otwarciu napotkasz miejsce gdzie po ziemi poruszają się promienie. Po ich minięciu czeka na nas szefowa-meduza. Potem tylko mostkami po żywioł. Teraz ostatni mostek by miniportalem pojawić się u samego wejścia Twierdzy. Wychodzimy z zatęchłych podziemi.

Idziemy do wieśniaka, który mówi nam o twierdzy krasnoludów i mechanizmie śluz oraz jazów. Upuszcza przy okazji run do portalu, który znajduje się nieco wyżej. Przechodzimy nim i wykonujemy quest „Zapory krasnoludów z Gnarlstadt” Po jego wykonaniu znowu rozmawiamy z wieśniakiem i wchodzimy do nowo odkrytych podziemi po czwarty żywioł. Teraz już tylko do Shareefy w Mystdale idąc cały czas na południe.

Wpis z dziennika: Muszę znaleźć cztery żywioły, które razem tworzą duszę świata.

Shareefa powiedziała, że żywioł wiatru mogę znaleźć w opuszczonym Lodowym Pałacu Frostgardu, żywioł ognia znajdę niedaleko Alkazaba noc Draco na dalekim południu, a żywioły wiatru i ziemi na terytorium Mrocznych Elfów z Zhurag-Nar i Verag-Nar.

Serce świata jest zbudowane właśnie z tych żywiołów. Ziemia... płodność i śmierć... początek i koniec...

Woda... źródło życia, ale w wielu przypadkach zdradziecka i trująca...

Powietrze... oddech życia, ale dusi i szaleje z ogromną siłą... oraz ogień... duch który napędza wszelkie życie, pali i wzmaga pożądanie...

Udało mi się znaleźć żywioł wiatru!

Muszę wyrwać żywioł ognia ze szponów smoka z Alkazaba noc Draco.

Udało mi się znaleźć żywioł ognia!

Muszę znaleźć żywioł ziemi w Fortecy Mrocznych Elfów w Zhurag-Nar.

Udało mi się znaleźć żywioł ziemi!

Matriarchini nie żyje a w moich rękach jest klucz do Żywiołu Ziemi.

Udało mi się znaleźć żywioł wody!


CiekawostkiCzy wiesz, że sety uniwersalne dodane w Podziemiach, mają dodatkowy "ukryty" bonus, gdy wkujesz do nich wszystkie pierścienie?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 4 zapytań do bazy podczas generowania strony.