Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Zbrojownia: runy


 Gladiator |  Wampirzyca |  Mag Bitewny |  Leśna elfka |  Mroczny elf |  Serafia |  Krasnolud |  Demonica

Victor z zaciekawieniem rozejrzał się po pomieszczeniu. Był młodym magiem. Dopiero dwa lata temu przybył do Mystdale, by się uczyć. Jego przeznaczeniem nie była jednak Magia Żywiołów, ani Magia Regeneracyjna. Znalazł się tu by zostać Mistrzem Run i Układów. Po dwudziestu czterech miesiącach mozolnego ślęczenia nad książkami i schematami najróżniejszych sekwencji ataków, oraz po dogłębnym poznaniu działania większości run, wreszcie mógł pracować razem ze swoim Mistrzem. Przychodzili tu wojownicy, by wymieniać runy i tworzyć zabójcze, lub obronne układy. Zwykle byli to magowie Enklawy, co jakiś czas Gladiatorzy z Gloomoor. Ostatnio Mystdale odwiedzały także istoty zwykle niespotykane w tych okolicach, lub przez większość społeczeństwa wkładane miedzy bajki. Bo kto spodziewał się tutaj, w ostatnim mieście Ciemnych Krain, anielskich Serafii, pięknych Leśnych Elfek, czy dawno już uznanych za wymarłych, Krasnoludów. Victor wiedział, że Mistrz za żadne skarby nie pozwoli mu na razie tworzyć układów. Nawet tych najprostszych. Przydzielił mu na pozór banalne, ale odpowiedzialne zadanie. Miał sortować i wymieniać runy. Mógł też, zza swego stołu w rogu sali, obserwować pracę swojego nauczyciela. Runy umieszczone były na regałach zajmujących niemal całą siedzibę Mistrza. Na pierwszy rzut oka można je było wziąć za książki. Victor wziął do ręki pierwsza runę. Był to Piorun, atak Maga Bitewnego. Płaski, niebieski prostopadłościan, ciemniejszy na brzegach. Idealnie pośrodku znajdowała się przezroczysta kopuła. Pod nią unosiła się delikatna mgiełka świecąca własnym blaskiem i symbol umiejętności. Mały srebrny zygzak. Wyobrażenie piorunu siejącego spustoszenie wśród wrogów. Odłożył runę na odpowiednią półkę. W tym momencie do sali, dostojnym krokiem weszła Demoniczna Wiedźma. Zamieniła kilka słów z Mistrzem i podeszła do młodego maga. Bez słowa wysypała na blat kilkanaście run.

- Cztery Piekielne Dyski - powiedział Sukkub nieco skrzekliwym, ale urzekającym głosem.
- Szesnaście run i osiem tysięcy sztuk złota - w głosie Victora nie było słychać strachu, który czuł od momentu wejścia Demonicy do sali.
Wiedźma szybko przeliczyła runy i pchnęła je w jego stronę wraz ze sporą sakiewką..
- Dziękuję bardzo - mag wstał i z odpowiedniej półki wziął Dyski. - Proszę.
Demonica zabrała je i wyszła nie zaszczycając ich nawet spojrzeniem. Uczeń spojrzał na Mistrza. Starzec pokręcił głową.
- Klientka płaci, klientkę trzeba obsłużyć... Sukkub w Nadziemiu! Do czego to doszło...
CiekawostkiCzy wiesz, że na zachodnim krańcu Drakenden możesz znaleźć tajemną, leśną ścieżkę, prowadzącą do itemów Jasona?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.