Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Sacred: smoki


Acutami| D'Cay| Draconis Mortis| Lorinor| Loromir| Sirithcam| Sisslith| Sssiliths| Frosttod i Winterstarre

Draconis Mortis
Charakterystyka

Niewiele ludzi wie o istnieniu tego Smoka. Można go zobaczyć jedynie nocą, gdy śpi, a jego wewnętrzny ogień widać z sąsiednich brzegów. Mieszka on bowiem na wyspie na południe od Twierdzy Kruka. Nie prowadzi tam żaden most, bród, ani tunel. Na wysepkę na pozór niedostępną można dostać się w jeden tylko sposób. Przechodząc przez portal znajdujący się w podziemiach pod zamkiem DeMordreya. Uaktywnić potrafi go jedynie mieszkający tam czarnoksiężnik lub jego śmierć. Jednak Baron, który wie o istnieniu Smoka i w przyszłości chce go prawdopodobnie wykorzystać do realizacji swoich planów, dał magowi dobrą ochronę swoich siepaczy. Sam Draconis nie jest na niczyich usługach, ale sprzymierzył się ze złodziejami i rzezimieszkami z okolicznych wsi. Dzięki niemu, nie boją się, że ktoś odkryje ich kryjówkę, a jeśli nawet by się tak stało, to nie odważy się tam zbliżyć. W zamian za schronienie, dostarczają Smokowi ofiar i uwielbianego przez niego złota.

Znajduje się na wysepce na południe od Zamku DeMordreya. Nie prowadzi tam żaden most, ani bród, ale można się tam bardzo łatwo dostać przez Twierdzę Kruka.


(kliknij aby powiększyć)

Przechodzimy przez furtkę obok stajni i wchodzimy do podziemi. W lochu idziemy cały czas prosto, w ostatnim pomieszczeniu zabijamy maga i przechodzimy przez portal. Tadam! Jesteśmy na wyspie.


(kliknij aby powiększyć)

Można też przenieść się tam wykorzystując CA postaci, którą gramy (Gladiator - Ciężki Skok; Serafia - Bojowy Skok; Mroczny Elf - Koci Unik; Mag Bitewny - Przeniesienie; Wampirzyca - Skok Szponów; Demonica - Podniebny Demon).


(kliknij aby powiększyć)

Obrażenia:
Fizyczne - duże
Ogień - brak
Magia - brak
Trucizna - brak

Odporności:
Fizyczne - duże
Ogień - duże
Magia - małe
Trucizna - małe

CiekawostkiCzy wiesz, że tylko na Pieczarkowym Pagórku możesz za życia stanąć przed swoim grobem?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.