Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

High Elf


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności |  Wierzchowiec Specjalny 
Charakterystyka

Żyje i oddycha magią! W murach akademii magii w Thylysium studiowała tę starożytną sztukę – a teraz ma zamiar wyruszyć w nieznane.

Młoda uczennica mistrza pragnie nauczyć się więcej, rozpoczyna swoje przygody mając nadzieję na poznanie tajemnic, które poszerzą jej wiedzę. Jeśli przy okazji zdobędzie uznanie i sławę, tym lepiej dla niej!

Do bram starożytnej akademii magii w Thylysium dotarły dziwne i przerażające opowieści. W tych opowieściach słychać mętne informacje o zatrważających wydarzeniach: najwyraźniej wielkie obszary ziemi zostały skażone chaotyczną mocą Energii T. Słyszy się także o występowaniu zmutowanych zwierząt i potworów na północy kraju. Świat stanął na skraju wielkiej katastrofy i wydaje się, że nikt nie potrafi zażegnać nadchodzącego niebezpieczeństwa.

Mistrzowie akademii wysłali swoją najlepszą uczennicę z zadaniem ustalenia, co dzieje się w Ancarii. Na tę chwilę czekała Elfka! Wreszcie będzie mogła użyć swoich magicznych zdolności i pokazać swą mądrość.

Jej głód przygody i olbrzymia chęć zdobywania wiedzy pomogą jej osiągnąć ten cel.
Ścieżki


Podążając ścieżką cienia, Wysoka Elfka będzie miała szansę przenieść swoją rodzinę tam, gdzie od zawsze było jej miejsce: na sam szczyt społeczności Wysokich Elfów. W trakcie podróży po Ancarii ma zamiar znaleźć potężnych sprzymierzeńców i nauczyć się jeszcze lepszego władania magią. Planuje odzyskanie władzy przez jej rodzinę, a sama chce rządzić akademią.

Zamierza osiągnąć ten cel nawet, jeśli miałaby dosłownie wszystko zniszczyć…A może wybierze ścieżkę światła?

Byłby to idealny moment do działania! Ancaria drży w posadach. Niesprawiedliwość, ucisk i nienawiść są powszechne. Ludzie muszą w końcu zostać wyzwoleni i uzyskać prawo głosu. Czas poprowadzić świat ku bezpieczniejszej przyszłości.CiekawostkiCzy wiesz, że w jaskiniach oraz nocą na powierzchni, ładują się szpony Wampirzycy (poświata), przez co zadaje ona większe obrażenia?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.