Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

High Elf


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności |  Wierzchowiec Specjalny 
Charakterystyka

Żyje i oddycha magią! W murach akademii magii w Thylysium studiowała tę starożytną sztukę – a teraz ma zamiar wyruszyć w nieznane.

Młoda uczennica mistrza pragnie nauczyć się więcej, rozpoczyna swoje przygody mając nadzieję na poznanie tajemnic, które poszerzą jej wiedzę. Jeśli przy okazji zdobędzie uznanie i sławę, tym lepiej dla niej!

Do bram starożytnej akademii magii w Thylysium dotarły dziwne i przerażające opowieści. W tych opowieściach słychać mętne informacje o zatrważających wydarzeniach: najwyraźniej wielkie obszary ziemi zostały skażone chaotyczną mocą Energii T. Słyszy się także o występowaniu zmutowanych zwierząt i potworów na północy kraju. Świat stanął na skraju wielkiej katastrofy i wydaje się, że nikt nie potrafi zażegnać nadchodzącego niebezpieczeństwa.

Mistrzowie akademii wysłali swoją najlepszą uczennicę z zadaniem ustalenia, co dzieje się w Ancarii. Na tę chwilę czekała Elfka! Wreszcie będzie mogła użyć swoich magicznych zdolności i pokazać swą mądrość.

Jej głód przygody i olbrzymia chęć zdobywania wiedzy pomogą jej osiągnąć ten cel.
Ścieżki


Podążając ścieżką cienia, Wysoka Elfka będzie miała szansę przenieść swoją rodzinę tam, gdzie od zawsze było jej miejsce: na sam szczyt społeczności Wysokich Elfów. W trakcie podróży po Ancarii ma zamiar znaleźć potężnych sprzymierzeńców i nauczyć się jeszcze lepszego władania magią. Planuje odzyskanie władzy przez jej rodzinę, a sama chce rządzić akademią.

Zamierza osiągnąć ten cel nawet, jeśli miałaby dosłownie wszystko zniszczyć…A może wybierze ścieżkę światła?

Byłby to idealny moment do działania! Ancaria drży w posadach. Niesprawiedliwość, ucisk i nienawiść są powszechne. Ludzie muszą w końcu zostać wyzwoleni i uzyskać prawo głosu. Czas poprowadzić świat ku bezpieczniejszej przyszłości.CiekawostkiCzy wiesz, że patch 2.28 sprawia, że możesz grać w swoją ulubioną grę bez płyty?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.