Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Serafia


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności |  Wierzchowiec Specjalny Charakterystyka

Upadłe Anioły! Te mistyczne i anielskie stworzenia są najstarszymi mieszkańcami Ancarii. W Sacred 2 - Fallen Angel gracz może wcielić się w rolę Serafii i obronić świat przed chaosem.

Serafia jest szybkim, eleganckim i akrobatycznym wojownikiem z mistycznej i technologicznej przyszłości. Walczy lekkimi i średnimi brońmi i, jeżeli to konieczne, z dużym wsparciem technologicznym.

Serafie były kiedyś wybrane przez Bogów, by chronić Ancarię przed niebezpieczeństwami i katastrofami. Podążając za rozkazami przez eony, Serafie zaczęły przestawać interesować się osłanianiem świata przed chaosem. Ich własne potrzeby wysuwały się coraz bardziej i bardziej na pierwszy plan. Dzisiaj, tylko kilka pamięta swoje powołanie i kontynuuje bitwę o pokój i sprawiedliwość. Gracz ma okazję objąć prowadzenie nad jedną z nich przez tajemniczy świat Ancarii.

Skrzydlaty Wojownik - wzniosły, mądry i starożytny.

Te nieśmiertelne istoty zazwyczaj mają bardzo jasną skórę. Serafie imponują obserwatorom swoją elegancją i nieskazitelnym wyglądem.
Surowe oczy bez źrenic, które wyrażają jej siłę charakteru i stanowczość, potrafią przeszyć ciemność. Jej złote włosy opadają na ramiona i podkreślają jej delikatną urodę.

Serafia jest w stanie nosić ciężkie i technologiczne zbroje, zachowując przy tym swoją szybkość i elegancję.

Czym byłby anioł bez skrzydeł? Najbardziej imponującą cechą Serafii są jej skrzydła, które służą jej jako śmiercionośna broń, ale także jako ochronna zbroja.
Ścieżki


Celem życia Serafii jest niesienie pomocy mieszkańcom Ancarii. Nigdy nie wkroczyłaby na mroczną drogę nienawiści i okrucieństwa, zawsze podąża ścieżką światła.


CiekawostkiCzy wiesz, że aby tereny bagna Azzchabragh były dostępne musisz walczyć co najmniej pięć razy na arenie w Gloomoor?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.