Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Shadow Warrior


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności |  Wierzchowiec Specjalny 
Charakterystyka

Wojownik Cienia - potężna broń w bitwie.

Zniewolony i trenowany przez Wysokie Elfy, przoduje w walce wręcz. Zmieniły go w elitarnego wojownika, pchanego tylko jedną palącą ambicją: Zwycięstwo w bitwie! Umarł na polu walki, ale został przywrócony do życia ze swojego wiecznego snu.

Teraz, podróżuje pomiędzy Królestwem Umarłych i światem żywych.

Wojownik Cienia kiedyś był ludzkim elitarnym strażnikiem i dzielnie walczył dla swojego władcy podczas licznych bitew imperium Wysokich Elfów. Jego siła w walce czyniła go żywym koszmarem wprawiającym wrogów w przerażenie. W związku z tym był dla swoich dowódców ostateczną bronią. Nie miał sobie równych w sile, dyscyplinie i posłuszeństwie.

Jednakże nieuchronnie nastanie dzień, kiedy nawet najlepszy wojownik spotka swój honorowy koniec na polu walki. Bogowie wezwali duszę elitarnego strażnika i przenieśli ją do złotych sal chwały, gdzie mógłby wiecznie rządzić jako potężny dowódca.

Jednak jego generał, Wysoki Elf, miał inne plany wobec niego! Chciał zobaczyć go z powrotem na polu walki. Dlatego zdecydował się przywrócić duszę wojownika z królestwa umarłych, wiążąc ją z jego martwym ciałem.
Elficcy Wysocy Kapłani odprawili starożytny rytuał, aby wskrzesić go z martwych i spróbować połączyć z Energią T. Niestety, wola wojownika była bezlitosna i przeciwstawił się on Kapłanom. Rytuał nie powiódł się! Ludzki elitarny wojownik stał się Wojownikiem Cienia - nieumarłą istotą z bystrym umysłem. Wściekły z powodu, iż został wydarty z raju, zabił wszystkich, którzy byli obecni na ceremonii i uciekł.

Teraz podróżuje pomiędzy światami jako nieumarła istota. Pragnie tylko jednego, powrócić do złotych sal Elizjum, aby odnaleźć spokój.
Niestety, bramy są mocno zamknięte i nie wpuszczają istot do wiecznych sal, jeżeli były stworzone przez Energię T. Nawet śmierć nie oznaczałaby zbawienia, zamiast tego, rzuciłaby go na wieczną zgubę ciemnego wiru.
Ścieżki


Którą ścieżką Wojownik Cienia powinien podążać?

Głęboko w Wojowniku Cienia nadal żarzy się iskra człowieczeństwa. Może on walczyć o pokój i wyzwolenie Ancarii, podczas gdy dąży do opanowania Energii T, która jest obecnie nieposkromiona. W ten sposób Energia T, która płynie przez jego ciało zostałaby wyssana, kończąc w ten sposób jego nikczemne życie.


Jednakże, może on podążać też ciemną ścieżką. Jego nienawiść koncentruje się na tych, którzy go sprowadzili z powrotem. Jego celem jest uzyskanie kontroli nad Energią T, aby osiągnąć ostateczną moc.

W głębi rozdarty przez swój wewnętrzny konflikt, rozpoczyna właśnie podróż przez świat Ancarii...

Wojownik Cienia jest doświadczonym bojownikiem. Jest dobrze opancerzony, a jego zdolności obejmują biegłe posługiwanie się wszystkimi dostępnymi ciętymi, obuchowymi i drzewcowymi broniami. Jego samodyscyplina nie ma sobie równych. Napędzany przez wszystkie atrybuty, przoduje walcząc ze stworami Energii T. Jego siła i tężyzna czynią go twardym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Jednocześnie posiada decydującą przewagę nad żyjącymi: jest nadal w kontakcie z Królestwem Umarłych. Jednakże, znaczenie grzesznego sojuszu staje się widoczne jedynie na polu walki.CiekawostkiCzy wiesz, że używając okularów słonecznych możesz zdobyć większe doświadczenie za wrogów?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.