Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Smoczy Mag


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności |  Wierzchowiec Specjalny 
Charakterystyka

Smoczy Mag jest częścią tajemniczego smoczego kultu z odległej części świata. Członkowie tego kultu są nie tylko respektowani, lecz również akceptowani przez smoki i żyją razem z nimi w społeczeństwie. Tylko wybrana garstka dostępuje zaszczytu nauki u smoków w dziedzinach przedwiecznej smoczej magii. Magii pochodzącej z innego wymiaru. Energia ta może rywalizować z potężną Energią T, będącą źródłem wszelkiego życia i magii w Ancarii.

Tylko najpotężniejsi, którzy ukończą trening, są zdolni przyjąć smoczy kształt i używać skoncentorwanej mocy smoczej magii. Tylko oni otrzymują przywilej noszenia tytułu Smoczego Maga.
Ścieżki


Wykorzystując swe nadnaturalne zdolności Smoczy Mag może siegnąć po potęgę drzemiącą w Energii T. Władając nią osiągnąłby moc większą nie tylko od jakiegokolwiek śmiertelnika lecz również przewyższającą siłę któregokolwiek z wielkich jaszczurów. Łącząc pozasferową magię smoków i nieokiełznaną magię Energii byłby w stanie pogrążyć Ankarię w niszczycielskim ogniu i rzucić ją do stóp najpotężniejszej z ras - smokom.Lecz smoczy ogień Maga może również zostać zwrócony przeciwko Energii T i jej tworom, wypalając i oczyszczając skażone przez nią ziemie, by mogły odrodzić się w pokoju. Niszcząc źródła Energii Smoczy Mag może przywrócić spokój Ankarii i zapewnić bezpieczeństwo wszystkim ludom, a także upewnić się, że nikt nie spróbuje naruszyć granic wyznaczonych przez potęgę smoków.CiekawostkiCzy wiesz, że wszystkie postaci oprócz krasnoluda i demonicznej wiedźmy posiadają zestawy, które po skompletowaniu dają dodatkowe obrażenia?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.