Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Strażnik Świątyni


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności |  Wierzchowiec Specjalny 
Charakterystyka

Strażnik Świątyni jest niemal równie stary, co Wielka Machina i sama Energia T. Stwórca Wielkiej Machiny stworzył też Strażników Świątyni, by strzegli maszyny i wzniesionej wokół niej świątyni.

Od zarania dziejów zadaniem Strażników Świątyni było utrzymywanie i chronienie Wielkiej Machiny, by mogła utrzymać równowagę na świecie. Przy bliższym poznaniu staje się oczywiste, że nie są oni ani żywymi stworzeniami, ani maszynami w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. Strażnik Świątyni nie jest w pełni żywym ciałem, nie jest też mechaniczny, jest połączeniem obu: pół człowiekiem, pół maszyną. Jest cyborgiem napędzanym Energią T, który przysiągł jej bronić. Sami są częścią Wielkiej Machiny i dlatego są zdolni używać Energii T do własnych celów.

Przez długi czas Wysokie Elfy używały Energii T do własnych celów. Podczas Wielkiej Wojny Strażnicy Świątyni wykorzystali okazję, by położyć kres tym praktykom. Przenieśli i ukryli rdzeń, który umożliwiał użycie Energii T Wielkiej Machiny wszystkim. W ten sposób Strażnicy Świątyni stali się wrogami władców i kapłanów Ankarii, którzy czerpali korzyści z nieodpowiedniego wykorzystania Energii T. Po zakończeniu Wielkiej Wojny wybito strażników, którzy ją przetrwali, wiec teraz pozostała ich jedynie garstka. Zbyt mało, by skutecznie wypełnić misję, misję ważniejszą dziś, niż kiedykolwiek, ponieważ Wielka Machina i Energia T zaczynają wymykać się spod kontroli.

Jednak nie wszyscy Strażnicy Świątyni zostali wybici. W pewnym momencie został uruchomiony mechanizm, który reaktywował wyłączonych Strażników.
Ścieżki


Podążając ścieżką światła, kilku ocalałych przedstawicieli tego gatunku usiłuje wypełnić swoją misję podtrzymania równowagi na świecie.
Przerażony groźbą utraty kontroli nad Wielką Machiną i sfrustrowany klęską dawnych sprzymierzeńców, Strażnik Świątyni zaryzykuje wszystko, by utrzymać kontrolę.CiekawostkiCzy wiesz, że sety uniwersalne dodane w Podziemiach, mają dodatkowy "ukryty" bonus, gdy wkujesz do nich wszystkie pierścienie?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.