Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Sacred 2: informacje ogólne


Sacred 2: Fallen Angel |  Sacred 2: FA Edycja Kolekcjonerska |  Sacred 2: Władca Smoków

Gatunek: cRPG
Platforma: PC DVD
Kategoria wiekowa: 16+
Tryby: Singleplayer/Multiplayer
Liczba graczy: 1-16
Producent: Ascaron Entertainment / Studio2
Wydawca: Deep Silver
Wydawca PL: Cenega
Premiera: październik 2008
Cena podczas premiery:99zł, Cenega pre-order: 79.90zł
Aktualna cena: Premierowa Okazja: 34.99zł, Premium Games: 49:99zł
Cena wersji na XBoxa podczas premiery: 179.99zł
Aktualna cena wersji na XBoxa: 99.99zł


Skład Edycji Zwykłej
 • Gra Sacred 2: Fallen Angel
 • Drukowana instrukcja
 • Soundtrack z muzyką z gry
 • Kolorowy artbook zawierający szkice i grafiki z gry
 • Eleganckie opakowanie

Informacje:
Od niepamiętnych już czasów Energia T przepływa przez Ancarię. Ta tajemnicza moc kształtująca początek wszelkiego życia jest źródłem całej magii oraz pochodzenia wszystkich myśli.

Przez bardzo długi czas anielskie Serafie czuwały nad Energią T, a zatem i nad losem świata. Zdecydowały się przekazać swoją wiedzę Wysokim Elfom, tak by mogli wykorzystywać Energię T. I rzeczywiście, z pomocą Energii T, królestwo Wysokich Elfów doświadczyło nieporównywalnie większego dobrobytu i stało się panującą kulturą w Ancarii.

Jednak siła, która niesie olbrzymią moc jak Energia T, niesie również wielkie niebezpieczeństwa. Dzieci Ancarii nie były nauczone jak sobie z tym poradzić.

Wkrótce nastał gorący spór pomiędzy Wysokimi Elfami o to, jak i w jakim wypadku Energia T powinna być używana. Każda strona chciała używać mocy. Spór przerodził się w nieuzasadniony konflikt, powodując rozłam wśród Wysokich Elfów. Straszliwa wojna domowa rozgorzała pomiędzy Wysokimi Elfami, powodując, iż wszyscy biorący w niej udział byli przegranymi. Ich królestwo upadło, a razem z nim cała potężna struktura.
Inne ludy ruszyły naprzód, naciskając Ancarię, gotowe przejąć władzę dla siebie po to, aby zająć miejsce Wysokich Elfów. Spór objął całe królestwo. Prócz zniszczeń wojennych, kolejna klęska wtargnęła do Ancarii. Energia T wydostała się spod kontroli!

Niegdyś twórcza moc Energii T, zmieniła się w coś negatywnego. Istoty i zwierzęta mutowały poza wszelkie wyobrażenia, całe regiony stały się nie nadające do zamieszkania, miasta i wsie zostały zniszczone.

Szlachta, tak samo jak kasta kleryków Wysokich Elfów, zmagała się z przejęciem władzy nad imperium, tak by sami mogli utrzymać Moc T w swoim posiadaniu. Ziemia raz jeszcze stanęła w obliczu wojny; wojny, która była znacznie większa i której konsekwencje sięgały znacznie dalej, niż poprzednich wojen i bitew.

Dwa tysiące lat przed Shaddarem rozległo się wołanie o bohaterów, którzy mogliby zapobiec tej wojnie i pomogli przywrócić kontrolę nad Energią T. Czy ci bohaterowie uniemożliwią światu popadnięcie w ostateczny chaos, czy też go pogłębią?Charakterystyczne cechy:
 • Gracz ma do wyboru 6 unikalnych postaci (Serafia, Wojownik Cienia, Elfka Wysokiego Rodu, Driada, Strażnik Świątyni oraz Inkwizytor).
 • Dostępne są dwie kampanie. Pierwsza po stronie dobra, druga po stronie zła. Serafia może grać jedynie po stronie dobra, a inkwizytor po stronie zła. Reszta postaci ma możliwość wyboru kampanii.
 • Ogromny świat. Płynne przechodzenie między lokacjami.
 • Walki na wierzchowcach: Każda postać będzie miała możliwość dosiadać różnych wierzchowców i atakować w walce wręcz lub na odległość bez żadnych ograniczeń.
 • 6 różnych bogów: gracz będzie miał możliwość wybrać jedno z tych bóstw. Każdy z bogów zapewni graczowi specyficzną i potężną sztukę walki (Combat Art).
 • Pełne trójwymiarowe środowisko gry.
 • Fizyka "ragdoll" i inne efekty specjalne.
 • Gra oferuje złożony system animacji postaci odzwierciedlający emocje i wyraz twarzy.


Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor: Procesor 2.4 GHz
Pamięć: 1 GB RAM
Grafika: 256 MB RAM, kompatybilna z DirectX® 9.0d oraz Pixel Shader 2.0: (nVidia® GeForceTM 6800 / ATI® RadeonTM X800 lub lepsze)
System: Microsoft® Windows® XP (32 / 64 Bit) z Service Pack 3 / Vista® (32 / 64 Bit) z Service Pack 1
Dźwięk: kompatybilna z DirectX
Dysk: 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym (HDD)
Napęd: DVD
DirectX: 9.0d (dołączony na płycie)

Zalecane wymagania sprzętowe:
Procesor: Procesor Dual Core 2.0 GHz
Pamięć: 2GB Ram
Grafika: Karta graficzna z 512 MB RAM, kompatybilna z DirectX 9.0d oraz Pixel Shader 2.0: (nVidia GeForce 8800 GTS / ATI Radeon HD 3870 lub lepsza)
System: Microsoft Windows XP (32 / 64 Bit) z Service Pack 3 / Vista (32 / 64 Bit) z Service Pack 1
Dźwięk: 5.1 surround (kompatybilna z EAX 5.0, DirectX 9.0d [dla XP] lub DirectX 10.0 [dla Vista]), głośniki w systemie surround lub słuchawki
Dysk: 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym (HDD)
Napęd: DVD
DirectX: 9.0d (dołączony na płycie)
Opcjonalnie: modem DSL lub karta sieciowa do gry multiplayer.
Inne: Myszka z rolką

CiekawostkiCzy wiesz, że na zachodnim krańcu Drakenden możesz znaleźć tajemną, leśną ścieżkę, prowadzącą do itemów Jasona?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.