Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred 2

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Księgi

Księga pierwsza: Krasnoludki - czy rzeczywiście istnieją?
Księga druga: Zwycięski gracz
Księga trzecia: Jak zostać arystokratą: Książęta
Księga czwarta: Jak zostać arystokratą: Księżniczki
Księga piąta: Język orków dla początkujących
Księga szósta: Skasowana
Księga siódma: Myślistwo
Księga ósma: Rybołówstwo
Księga dziewiąta: Sztuka zakładania pułapekKsięga Czwarta: Jak zostać arystokratą: Księżniczki

Jak zostać arystokratą


Księżniczki

„Twoje oczy są jak gwiazdy na niebie” albo „Jak omamić szlachciankę”

Nie każdy mężczyzna, który dorasta pomiędzy świniami i kozami planuje z nimi pozostać na resztę życia, wielu synów rolników nieraz stało z murów zamku, spoglądając w jego kierunku z utęsknieniem. Ale pałace to miejsca zarezerwowane dla mieszkańców Ankarii, którzy stali się potężni i bogaci w rezultacie pracy innych dla arystokratów.

Ach, jak przyjemnie byłoby przechadzać się po marmurowych salach i jeść złotymi sztućcami. Ale wiejski chłopak widzi szlachetnie urodzonych tylko zza zasłony kurzu wzbitego kopytami galopujących wierzchowców, w chwili gdy panowie mijają go konno na drodze. Szczęśliwie dla młodego rolnika i dla wszystkich, którzy chcą posiadać więcej niż on, Istnieją pewne sposoby, które mogą pomóc w poznaniu, a nawet w rozkochaniu w sobie szlachcianki.

1. Spotkanie z arystokratką

Oczywiście nie spotkasz księżniczki przy prasie wina, tak jak spotkałbyś Marynę, córkę winiarza. Panienki szlachetnej krwi zazwyczaj szukają cichych i spokojnych miejsce, gdzie ich ojcowie mogą wybrać się na polowanie czy porozmawiać o polityce, gdy one tymczasem słuchają i wywołują zażenowanie wśród dziewic ze swego otoczenia. Potencjalny kandydat do ożenku musi wziąć pod uwagę, że tym, czego arystokratki nienawidzą najbardziej, nie jest ani straszna zaraza, ani wojna, ale nuda. By zdobyć serce szlachcianki, zalotnik musi zapewnić jej rozrywki.

Na początek wystarczy pojawić się w jej pobliży parę razy, wykonując jakąś uciążliwą pracę, przy której nigdy nie widziała żadnego arystokraty – ja rąbanie drewna albo naprawa sieci rybackich. To, że praca jest żmudna i ciężka, da ci pretekst do ochłodzenia się. Zdejmij ubranie z górnej części ciała i pamiętaj, zrób to niezależnie od tego, jaka jest pogoda! Nic nie stoi na przeszkodzie, być wcześniej naoliwił trochę klatkę piersiową i ramiona.

Niezależnie od stopnia znudzenia dziewczyny, powinny wystarczyć nie więcej niż dwa podejścia, nim szlachcianka zauważy zalotnika. Wielu mężczyzn obawia się tej chwili, ale nie martw się, sytuacja wcale nie jest tak trudna, żebyś nie mógł jej sprostać.

2. Jak zainteresować arystokratkę

Przede wszystkim nie powinieneś jej pozdrawiać – poczekaj aż sama do ciebie przemówi. Twoja odpowiedź powinna być jak najkrótsza, radzimy powstrzymać się od żartów, zaczepek i podawania zbyt wielu szczegółów na swój temat. I mniej ona wie, tym bardziej stajesz się dla niej interesujący. Ważna rada: na każde sto słów, które wypowiada, ty odpowiadaj najwyżej dziesięcioma. To ci się może wydawać trudne, ale wkrótce zauważysz, że twoje komentarze są nie tylko niepotrzebne, ale nawet niepożądane. Szlachcianki są przyzwyczajone do przyciągania uwagi innych, a nie do ich słuchania.

Pierwsze, i oczywiście sekretne, schadzki powinny się odbywać w małym, odosobnionym miejscu o romantycznej atmosferze. Niewielkie jeziorko otoczone paroma drzewami czy inne podobne miejsce będzie idealne, żeby stworzyć wrażenie, że prości ludzie znają sekrety, o których ona nigdy nie śniła. Tylko pamiętaj, za wszelką cenę trzymaj ją z daleka właśnie od tych prostych ludzi. Świniopas Pietrek może i jest dobrym towarzyszem, ale lepiej, żeby nie poznał twojej nowej przyjaciółki. Powinieneś również ostudzić jej pragnienie poznania twoich rodziców. Radzimy powiedzieć, że jako dziecko znaleziono cię leżącego w koszyku przy drodze, albo że zostałeś porzucony i wychowywały cię wilki.

3. Jak dostać zaproszenie

Podczas pierwszych spotkań przeszedłeś próbę, nie okazując nawet cienia zainteresowania jej sposobem życia? Ignoruj każde napomknięcie o jej bogactwie tak, by pomyślała, że nie obchodzą cię dobra doczesne i wolałbyś żyć w prostej wiejskiej chacie na skraju puszczy. Wcześniej czy później księżniczka nie będzie w stanie powstrzymać się przed przedstawieniem ciebie – jej nieoszlifowanego diamentu – przyjaciołom (których zresztą w tym momencie będzie już uważała za strasznie dekadenckich). To właśnie idealny moment na trochę komplementów! Używaj ich jednak oszczędnie i w odniesieniu do oczywistych rzeczy – ale wystrzegaj się błędów, takich jak porównanie jej oczu do cielęcego wzroku krasuli.

Jeśli będziesz się trzymał tych prostych rad, bramy pałacu staną przed tobą otworem i nigdy już nie będziesz muskał spędzić kolejnej nocy, oganiając się od komarów w lesie za stodołą.CiekawostkiCzy wiesz, że gdy w przedmiot wymagający np. znajomość miecza, wkujesz ring np. ze znajomością magii o większej wartości, to miecz zmieni wymagania?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.