Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

ALITHEA, LANSJERKA Z ANKARII


Kultura Ankarii

Ankaryjczycy władali niegdyś całym kontynentem, stąd jego nazwa. Mają za sobą długą i wspaniałą historię bogatych królestw i rozwiniętej kultury, ale te czasy już dawno minęły. Zane powrócił do Ankarii jako władca Popielnego Cesarstwa, siejąc zniszczenie - i potężne niegdyś ankaryjskie miasta leżą teraz w ruinie. Pozostał jedynie ruch oporu, rozproszony i kryjący się w dziczy. Dalecy od porzucenia nadziei Ankaryjczycy szarpią jednak Cesarstwo, gdzie się tylko da, korzystając z partyzanckich technik w walce z silniejszymi oddziałami. Zaś szeregi ruchu oporu cały czas rosną...
Historia Alithei


Alithea jest ostatnią księżniczką z ankaryjskiej rodziny królewskiej, choć mało kto by w to uwierzył, widząc chłopczycę i zabójczo zdolną łowczynię w jednym. Jej rodowód może sięga nawet króla Alcalaty Mądrego, ale młodość spędziła na pakowaniu się w kłopoty i wspinaniu na drzewa w leśnych obozowiskach ruchu oporu. Widząc, jak cierpi jej lud, nauczyła się kowalskiego fachu i zaczęła wykuwać broń dla walczących. Po powrocie Serafii zgłosiła się do drużyny, licząc na więcej szalonych przygód.
Styl walki Alithei


W kuźni Alithea zdobyła szczegółową wiedzę na temat uzbrojenia, a swoje zdolności bojowe doskonaliła podczas licznych wypraw przeciwko oddziałom Grimmoków. Jako specjalistka od broni drzewcowej wyprowadza zdecydowane ataki z dystansu, przebijając obronę wrogów i osłabiając ich truciznami, ale pamięta też o wspieraniu sojuszników. Jako obrończyni krainy potrafi uwolnić potęgę ziemi i uderzyć nią wrogów spod ziemi, co zyskało jej przydomek „Z Nią Nie Zadzieraj”.

CiekawostkiCzy wiesz, że po wykonaniu zadania Posłaniec i powrocie do Sandry oprócz doświadczenia często można dostać posążek?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.