Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

ALITHEA, LANSJERKA Z ANKARII


Kultura Ankarii

Ankaryjczycy władali niegdyś całym kontynentem, stąd jego nazwa. Mają za sobą długą i wspaniałą historię bogatych królestw i rozwiniętej kultury, ale te czasy już dawno minęły. Zane powrócił do Ankarii jako władca Popielnego Cesarstwa, siejąc zniszczenie - i potężne niegdyś ankaryjskie miasta leżą teraz w ruinie. Pozostał jedynie ruch oporu, rozproszony i kryjący się w dziczy. Dalecy od porzucenia nadziei Ankaryjczycy szarpią jednak Cesarstwo, gdzie się tylko da, korzystając z partyzanckich technik w walce z silniejszymi oddziałami. Zaś szeregi ruchu oporu cały czas rosną...
Historia Alithei


Alithea jest ostatnią księżniczką z ankaryjskiej rodziny królewskiej, choć mało kto by w to uwierzył, widząc chłopczycę i zabójczo zdolną łowczynię w jednym. Jej rodowód może sięga nawet króla Alcalaty Mądrego, ale młodość spędziła na pakowaniu się w kłopoty i wspinaniu na drzewa w leśnych obozowiskach ruchu oporu. Widząc, jak cierpi jej lud, nauczyła się kowalskiego fachu i zaczęła wykuwać broń dla walczących. Po powrocie Serafii zgłosiła się do drużyny, licząc na więcej szalonych przygód.
Styl walki Alithei


W kuźni Alithea zdobyła szczegółową wiedzę na temat uzbrojenia, a swoje zdolności bojowe doskonaliła podczas licznych wypraw przeciwko oddziałom Grimmoków. Jako specjalistka od broni drzewcowej wyprowadza zdecydowane ataki z dystansu, przebijając obronę wrogów i osłabiając ich truciznami, ale pamięta też o wspieraniu sojuszników. Jako obrończyni krainy potrafi uwolnić potęgę ziemi i uderzyć nią wrogów spod ziemi, co zyskało jej przydomek „Z Nią Nie Zadzieraj”.

CiekawostkiCzy wiesz, że od patcha 1.8 kupcy nie sprzedają miksturek mentora?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.