Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

CLAIRE, PALADYNKA SERAFII


Kultura Serafii

Serafie, anielskie istoty stworzone przez samych bogów, służyły niegdyś jako obrończynie krainy. Gdy przed tysiącami lat w Ankarii zapanował pokój, odłożyły broń i wybrały pustelniczy żywot, kryjąc się w górskich twierdzach i oddając modlitwie, medytacji oraz innym praktykom, o których nie mówią w towarzystwie obcych. Ich odosobnienie zakończyło się gwałtownie, gdy Popielne Cesarstwo przypuściło szturm na cytadelę, zabijając wiele sióstr. Zmuszone znów chwycić za broń, wrócił do dawnej roli aniołów strzegących Ankarii i są gotowe na wszystko, byle położyć kres okrutnym rządom Zane'a.
Historia Claire


Claire żyje już wiele stuleci i była świadkiem licznych prób, jakim poddany został jej lud. Lepiej jednak nie pytajcie jej o wiek. Jako pomocnica siostry Telari Claire odegrała główną rolę w obronie cytadeli i odbudowie siły bojowej Serafii. Uradowała się, gdy Telari wróciła i wybrała ją na przedstawicielkę Serafii w drużynie. Poczucie obowiązku i honoru czynią z niej nieocenioną sojuszniczkę, a przy tym po stuleciach odosobnienia bardzo pragnie znów zając się tym, do czego ją stworzono.
Styl walki Claire


Jako istota boska Claire jest straszliwym przeciwnikiem dla wszelkiego zła. Może wezwać potęgę niebios, która zmiecie wrogów. Nie można jednak lekceważyć jej fizycznych zdolności - jest zabójczą szermierką, wirującą na polu bitwy niczym święty wicher kary. Szybkość oraz zwinność pozwalają jej uderzyć w dowolnym miejscu, dzięki czemu w jednej chwili może wspierać atak, by za moment bronić sojuszników walczących na dystans.

CiekawostkiCzy wiesz, że sety uniwersalne dodane w Podziemiach, mają dodatkowy "ukryty" bonus, gdy wkujesz do nich wszystkie pierścienie?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.