Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

GAROK, SZAMAN ORKÓW


Kultura Orków

Orkowie żyją w klanach dzielących się na różne odłamy. Chociaż wielu orków podporządkowało się Popielnemu Cesarstwu i w wyniku eksperymentów stało się Grimmokami, a sporo innych zjednoczyło się w niszczycielskie hordy, wciąż istnieją tacy, którzy nie wyrzekli się szamańskiej przeszłości i pod wodzą starszyzny kontynuują pradawne tradycje. Starszyżna komunikuje się z przodkami i żyje w zgodzie z odwiecznymi prawidłami, zachowując bliski kontakt z naturą. Pisze też piękną poezję, acz niego trudną w interpretacji.
Historia Garoka


Garok jest najstarszym z synów grimmokowej matki klanu, przeznaczonym na jej następcę. Tym co go zawsze pociągało, nie była jednak władza - z upodobaniem szukał zwojów i ksiąg kryjących prastare mądrości jego ludu. Owo zamiłowanie sprawiło, że Garok nie znalazł posłuchu wśród Grimmoków, i dało jego populistycznemu bratu Gragonowi pretekst, by wygnać prawowitego spadkobiercę tronu i przywłaszczyć sobie jego miejsce. Jako banita Garok przyłączył się do orków, którzy pod wodzą starszyzny nadal hołdowali starym obyczajom. Pod wpływem wizji przystał do sił zbrojnych, zrozumiał bowiem, że zwycięstwo ruchu oporu jest jedyną szansą na uwolnienie jego własnego ludu od Popielnych i przywrócenie starego ładu.
Styl walki Garoka


Garok jest wytrwałym wojownikiem. Wychodzenie cało z ruin pełnych pułapek i krwiożerczych stworów wymaga nie lada krzepy. W okresie spędzonym ze starszyzną opanował szamańskie sztuki walki, dzięki czemu potrafi wzywać starożytne duchy, które zapewniają mu wsparcie w walce lub ochronę. Posługuje się tradycyjną bronią orków. Starcie z nim jest prawdziwym wyzwaniem

CiekawostkiCzy wiesz, że kiedy giniesz SB się zeruje?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.