Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

KYTHON, MALAKHIJSKI ZABÓJCA


Kultura Malakhów

Niewiele wiadomo o tajemniczych Malakhach, którzy ostatnio pojawili się znikąd, by walczyć przeciw Popielnemu Cesarstwu. Z jakiego dziwnego wymiaru przybyli? Dokąd się udają, znikając w kłębach dymu? Wiadomo tylko, że są bezlitosnymi żołnierzami, którzy nie okazują wrogom żadnej łaski. Owi zabójczy wojownicy znani są z tego, że potrafią sami likwidować całe oddziały Popielnych, uderzając z mroku, dokonując radosnej rzezi i znikając bez śladu. Ci, którzy zdołali lepiej się im przyjrzeć, mówią o ciemnych eterycznych skrzydłach i pytają, czy gatunek ten może być w jakiś sposób spokrewniony z Serafiami...
Historia Kythona


Kythona otacza aura niezwykłej tajemnicy. Wbrew temu, czego można było oczekiwać po „demonie nocy”, jest on wyluzowanym żartownisiem, który dokucza tak wrogom, jak i kompanom. Tylko głupiec lekceważyłby go jednak, uważając za lekkomyślnego - jest bowiem równie bezlitosny i zabójczy, jak cały jego gatunek, z tą tylko różnicą, że zamiast od razu mordować wrogów, woli zatańczyć wokół nich, zadając śmiertelne rany z uśmieszkiem na twarzy. Niczym kot bawi się ofiarą, nim znudzony porzuci ją na pewną śmierć. Trudno stwierdzić, skąd wiedział o drużynie. Po prostu się... zjawił.
Styl walki Kythona


Życie zdaje się mieć dla Kythona niewielką wartość - nawet jego własne. Walczy nieczysto i lekkomyślnie, teleportując się po całym polu bitwy i zatapiając zakrzywione klingi w plecach wrogów. Ma przerażające moce, które łączą cień oraz krew na zgubę wszystkich przeciwników. Kython nie zawaha się użyć własnej energii życiowej, by wywołać niszczycielskie skutki, interesuje go bowiem tylko zwycięstwo, bez względu na cenę.

CiekawostkiCzy wiesz, że w Sacred na jednym cd-keyu, można założyć tylko jedno konto?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.