Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

MARAK, WOJOWNIK SAFIRI


Kultura Safiri

Kiedyś Safiri najeżdżali Południowe Morza, jak przystało na korsarzy i piratów. Gdy jednak ich żony odkryły ten proceder, przerzucili się na handel. Teraz zarabiają jako kupcy-żeglarze oraz strażnicy mórz. Ci dobroduszni czciciele Słońca wszystkich chętnie witają na swych kolorowych, nadmorskich targowiskach i utrzymują silne więzi z innymi kulturami. Mimo to niektórzy niezłomnie trwają przy dawnym łupieskim stylu życia - nie mogą jednak liczyć na pobłażliwość. Ci złoczyńcy toczą boje z Zakonem Słońca, który nęka ich ze słonecznego miasta Vorios.
Historia Maraka


Marak, znakomity żeglarz, ceni ciężką pracę, wierność swemu ludowi oraz stwierdzanie oczywistych faktów. Za podszeptem natury w młodym wielu wstąpił do armii i pnąc się w hierarchii, został elitarnym wojownikiem Zakonu Słońca. Gdy Safiri dołączyli do ruchu oporu, Zakon dostrzegł w nim idealnego kandydata, choć jego zdaniem tylko dlatego, że jego brat był zajęty. Teraz w walce z Popielnym Cesarstwem, Marak używa swej siły oraz pirotechnicznych mocy, które chyba trochę zanadto go bawią...
Styl walki Maraka


Marak uwielbia znajdować się na pierwszej linii i powala rzesze wrogów niszczycielskim, dwuręcznym orężem. Dzięki potędze Słońca potrafi przyjąć ogromne obrażenia i zadać ich dziesięciokrotnie więcej. Nawykł do obrony swych ziomków przed najeźdźcami, jest więc naturalną tarczą dla sojuszników.

CiekawostkiCzy wiesz, że jeżeli chcesz z kimś handlować, wystarczy że przytrzymasz SHIFT i klikniesz LPM na danym graczu?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.