Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

MARAK, WOJOWNIK SAFIRI


Kultura Safiri

Kiedyś Safiri najeżdżali Południowe Morza, jak przystało na korsarzy i piratów. Gdy jednak ich żony odkryły ten proceder, przerzucili się na handel. Teraz zarabiają jako kupcy-żeglarze oraz strażnicy mórz. Ci dobroduszni czciciele Słońca wszystkich chętnie witają na swych kolorowych, nadmorskich targowiskach i utrzymują silne więzi z innymi kulturami. Mimo to niektórzy niezłomnie trwają przy dawnym łupieskim stylu życia - nie mogą jednak liczyć na pobłażliwość. Ci złoczyńcy toczą boje z Zakonem Słońca, który nęka ich ze słonecznego miasta Vorios.
Historia Maraka


Marak, znakomity żeglarz, ceni ciężką pracę, wierność swemu ludowi oraz stwierdzanie oczywistych faktów. Za podszeptem natury w młodym wielu wstąpił do armii i pnąc się w hierarchii, został elitarnym wojownikiem Zakonu Słońca. Gdy Safiri dołączyli do ruchu oporu, Zakon dostrzegł w nim idealnego kandydata, choć jego zdaniem tylko dlatego, że jego brat był zajęty. Teraz w walce z Popielnym Cesarstwem, Marak używa swej siły oraz pirotechnicznych mocy, które chyba trochę zanadto go bawią...
Styl walki Maraka


Marak uwielbia znajdować się na pierwszej linii i powala rzesze wrogów niszczycielskim, dwuręcznym orężem. Dzięki potędze Słońca potrafi przyjąć ogromne obrażenia i zadać ich dziesięciokrotnie więcej. Nawykł do obrony swych ziomków przed najeźdźcami, jest więc naturalną tarczą dla sojuszników.

CiekawostkiCzy wiesz, że Sir Endlich zawsze wyrzuca runę Kamienna Skóra oraz "Szybki miecz elfów" (w ang. wersji "Enlightened Iron")?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.