Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

VAJRA, ŁUCZNIK KHUKURI


Kultura Khukuri

Khukuri żyją w odosobnieniu w zimnych, górskich regionach północnej Ankarii. Aby przeżyć w surowym klimacie i nie dać się bestiom, lud Khukuri mistrzowsko rozwinął talenty ciała i umysłu. Hołduje on twardym filozoficznym i społecznym ideałom, które kierują jego codziennym życiem, choć obcym mogą wydać się głupie. Strzelcy Khukuri są niezrównani i słyną z tego, że podczas wojny ich strzały przysłaniają słońce. Lud ten jest też wytwórcą cudnych dywanów z futra yeti.
Historia Vajry


Kiedyś, niosąc matce dzbanek z herbatą, Vajra pobił trzy armie. Jest jedyną osobą na świecie, która zdołała wcisnąć yeti do kotła z gulaszem, jego imieniem nazwano doroczne wyścigi yeti, a płatki śnieguwalczą ze sobą, by spaść właśnie na niego. Są to jednak opowieści samego Vajry. Bardziej prawdopodobne, że wioska właśnie jego wybrała na kandydata do drużyny, bo jest najbieglejszym wojownikiem i najbardziej lubianym członkiem plemienia.
Styl walki Vajry


Atakując z oddali, Vajra jest postrachem wszystkich wielbicieli walki wręcz, potrafi podziurawić wrogów strzałami, a sam sprytnie unika przy tym obrażeń. Stosuje wiele sztuk i technik rozwiniętych przez Khukuri w celu okiełznania mroźnych górskich mocy, które pomagają ograniczyć mobilność przeciwnika.

CiekawostkiCzy wiesz, że na terenie Ancarii możesz znaleźć kopię miasta Tristram z gry Diablo?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.