Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

VAJRA, ŁUCZNIK KHUKURI


Kultura Khukuri

Khukuri żyją w odosobnieniu w zimnych, górskich regionach północnej Ankarii. Aby przeżyć w surowym klimacie i nie dać się bestiom, lud Khukuri mistrzowsko rozwinął talenty ciała i umysłu. Hołduje on twardym filozoficznym i społecznym ideałom, które kierują jego codziennym życiem, choć obcym mogą wydać się głupie. Strzelcy Khukuri są niezrównani i słyną z tego, że podczas wojny ich strzały przysłaniają słońce. Lud ten jest też wytwórcą cudnych dywanów z futra yeti.
Historia Vajry


Kiedyś, niosąc matce dzbanek z herbatą, Vajra pobił trzy armie. Jest jedyną osobą na świecie, która zdołała wcisnąć yeti do kotła z gulaszem, jego imieniem nazwano doroczne wyścigi yeti, a płatki śnieguwalczą ze sobą, by spaść właśnie na niego. Są to jednak opowieści samego Vajry. Bardziej prawdopodobne, że wioska właśnie jego wybrała na kandydata do drużyny, bo jest najbieglejszym wojownikiem i najbardziej lubianym członkiem plemienia.
Styl walki Vajry


Atakując z oddali, Vajra jest postrachem wszystkich wielbicieli walki wręcz, potrafi podziurawić wrogów strzałami, a sam sprytnie unika przy tym obrażeń. Stosuje wiele sztuk i technik rozwiniętych przez Khukuri w celu okiełznania mroźnych górskich mocy, które pomagają ograniczyć mobilność przeciwnika.

CiekawostkiCzy wiesz, że wypełniając zadania Loromira, można dostać kulę Orbus Dracus?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.