Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Sacred 3 DLC


Od premiery Sacred 3 w dniu 1 sierpnia 2014 roku Deep Silver przy współpracy z Keen Games wydaje niewielkie dodatki, będące tzw. zawartością do pobrania (w skrócie DLC) i dodające nowy kontent do gry, mający na celu urozmaicić rozgrywkę. Poniżej prezentujemy listę dotychczasowych wydanych DLC, dostępnych do pobrania na platformie dystrybucji cyfrowej Steam.

Sacred 3: Z4ngr13f Weapon Spirit


Opis zawartości: John był zajęty walką z wrogimi hordami w świecie Sacred w trybie speedrun, gdy uderzył grom i pochłonął go świat Ancarii. Dzięki wiedzy Johna zaklętej w wybranej broni ci wojownicy z Ashen nie mają szans! Ten pakiet zawiera ducha broni dla gracza.

Premiera na Steam: 1 sierpnia 2014
Cena w dniu premiery: 0,99€Sacred 3: Underworld Story


Opis zawartości: Wyrusz do podziemnego świata poprzez nowo odkryty portal i znajdź tajemniczą wieżę strzeżoną przez Czarnego Serafina. Ten pakiet zawiera 4 zupełnie nowe misje w podziemiach Ancarii.

Premiera na Steam: 1 sierpnia 2014
Cena w dniu premiery: 4,99€Sacred 3: Malakhim Hero


Opis zawartości: Zagraj jako Malakhim Kython, tajemniczy i mroczny zabójca o nieznanym pochodzeniu. Użyj potężnej magii krwi, by wzmocnić ruch oporu i chronić Ancarię. Ten pakiet zawiera postać Malakhima Kythona, w którą można się wcielić.

Premiera na Steam: 1 sierpnia 2014
Cena w dniu premiery: 2,99€Sacred 3: Orc of Thrones


Opis zawartości: Zagraj jako ork Garok, prawdziwy następca orkowego tronu. Zdradzony przez swego brata, Gragona, planuje go zabić i przywrócić naturalny porządek rzeczy w plemieniu. Ten pakiet zawiera postać orka Garoka, w którą można się wcielić.

Premiera na Steam: 30 sierpnia 2014
Cena w dniu premiery: 2,99€Sacred 3: Orcland Story


Opis zawartości: Gragon przejął orkowy tron, zniszczył krainę orków i przemienił zamieszkujących ją orków w grimmoków. Walcząc, przemierzaj krainę grimmoków i pokonaj bezprawnie panującego króla Gragona. Ten pakiet zawiera 4 zupełnie nowe misje w kanionach krainy orków.

Premiera na Steam: 22 października 2014
Cena w dniu premiery: 4,99€CiekawostkiCzy wiesz, że niemieccy gracze grają na innych serwerach niż reszta świata?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.