Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred3

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Sacred 3 DLC


Od premiery Sacred 3 w dniu 1 sierpnia 2014 roku Deep Silver przy współpracy z Keen Games wydaje niewielkie dodatki, będące tzw. zawartością do pobrania (w skrócie DLC) i dodające nowy kontent do gry, mający na celu urozmaicić rozgrywkę. Poniżej prezentujemy listę dotychczasowych wydanych DLC, dostępnych do pobrania na platformie dystrybucji cyfrowej Steam.

Sacred 3: Z4ngr13f Weapon Spirit


Opis zawartości: John był zajęty walką z wrogimi hordami w świecie Sacred w trybie speedrun, gdy uderzył grom i pochłonął go świat Ancarii. Dzięki wiedzy Johna zaklętej w wybranej broni ci wojownicy z Ashen nie mają szans! Ten pakiet zawiera ducha broni dla gracza.

Premiera na Steam: 1 sierpnia 2014
Cena w dniu premiery: 0,99€Sacred 3: Underworld Story


Opis zawartości: Wyrusz do podziemnego świata poprzez nowo odkryty portal i znajdź tajemniczą wieżę strzeżoną przez Czarnego Serafina. Ten pakiet zawiera 4 zupełnie nowe misje w podziemiach Ancarii.

Premiera na Steam: 1 sierpnia 2014
Cena w dniu premiery: 4,99€Sacred 3: Malakhim Hero


Opis zawartości: Zagraj jako Malakhim Kython, tajemniczy i mroczny zabójca o nieznanym pochodzeniu. Użyj potężnej magii krwi, by wzmocnić ruch oporu i chronić Ancarię. Ten pakiet zawiera postać Malakhima Kythona, w którą można się wcielić.

Premiera na Steam: 1 sierpnia 2014
Cena w dniu premiery: 2,99€Sacred 3: Orc of Thrones


Opis zawartości: Zagraj jako ork Garok, prawdziwy następca orkowego tronu. Zdradzony przez swego brata, Gragona, planuje go zabić i przywrócić naturalny porządek rzeczy w plemieniu. Ten pakiet zawiera postać orka Garoka, w którą można się wcielić.

Premiera na Steam: 30 sierpnia 2014
Cena w dniu premiery: 2,99€Sacred 3: Orcland Story


Opis zawartości: Gragon przejął orkowy tron, zniszczył krainę orków i przemienił zamieszkujących ją orków w grimmoków. Walcząc, przemierzaj krainę grimmoków i pokonaj bezprawnie panującego króla Gragona. Ten pakiet zawiera 4 zupełnie nowe misje w kanionach krainy orków.

Premiera na Steam: 22 października 2014
Cena w dniu premiery: 4,99€CiekawostkiCzy wiesz, że tylko na Pieczarkowym Pagórku możesz za życia stanąć przed swoim grobem?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 2 zapytań do bazy podczas generowania strony.